6 Velmi sluchové znamení zvěrokruhu Kdo je tajemně obrovský Softies

Jsou to nejvíce pečující a citliví.

Dáte si statečnou tvář, ale pod tím tvrdým exteriérem, jste jen koule. Netrpí tolik, aby tě křičela, a to nejsou jen slzy ze smutku - plačete slzami radosti, slzami úlevy a někdy i slzami únavy.

Pokud to zní jako ty, asi jsi z nejlepších znamení zvěrokruhu. A váš horoskop se nijak neliší - odhaluje, jak citlivě jste skutečně, ale jak byste dali přednost tomu, aby vás každý myslel jako tvrdý.

Máte obrovské srdce. Je to druh srdce, díky němuž pomáháte starším lidem překonávat ulice, druhu, který obnažuje dopravu, aby zachránil kachní dítě, a druh, který by dal vaší poslední dolar, aby pomohl někomu v nouzi. Jste jenom velkou manžetou.

Nejde o to, že jste v kontaktu s vašimi emocemi - v mnoha ohledech je opak pravdivý. Raději se cítíte lhostejní k věcem a nedovolte jim, aby se k vám dostali. Když se ale snažíš být těžké, nikdy nefunguje, protože je nemožné skutečně skrýt své velké srdce. Váš obal bude vždy ohrožen, když uvidíte hloupý romantický film nebo se vaše dítě usmívá poprvé.

I když se snažíte udržet to společně, netrvá tolik, abyste se roztavili. Přejete si, abyste se tolik nestarali, ale bohužel to děláte.

Možná to nevíte, ale přesně to jsou lidé, kteří se starají o to, aby se svět stal lepším místem. Vědí, co to znamená být dobré pro sebe i pro ostatní. Můžete představit světu jako tvrdou skořápku, ale víme, že pod ní máte měkké centrum.

1. PISCES (19. února - 20. března)

přes GIPHY

Ryby se domnívají, že přišli na školu jako příliš chladné, ale všichni ví, jaké jsou to, co jsou velké. Ryby jsou extrémně soucitné - vědí, že vás něco obtěžuje a že budou dělat cokoli, aby vám pomohli.

Jádro Pisces je měkké a houževnaté. Hodně času je jejich gooey centra prostě vidět v tvůrčím způsobem, jak se vyjadřují. Být láskavý k ostatním, nedělá vás slabý, to vás činí obdivuhodným.


SOUVISEJÍCÍ: 5 důvodů Pisces Lidé jsou nejnebezpečnějším znamením, aby pochopili


2. CANCER (21. června - 22. července)

přes GIPHY

Možná nebude příliš tajemstvím, jak mohou být emocionální rakoviny, ale tajemstvím je, že jsou ještě pečlivější než oni. Vědí, že mají opak, že jsou přilnavé a chudí, a proto se pokusí trochu stáhnout. Pěkný pokus.

Rakovina nemůže jít den, aniž by poslal někoho dobrých myšlenek nebo jim uděloval laskavost. Může to vypadat, jako kdyby vás držel za ruku, ale věděli, že vás pravděpodobně cítí navíc ochránit.


SOUVISEJÍCÍ: 15 Zvyšující se citace, které uleví dokonce i rakoviny MOODIEST


3. ARIES (21. března - 19. dubna)

přes GIPHY

Možná si myslíte, že Beran je příliš zaneprázdněn, než se starat o jiné lidi, ale skutečně je to pravda. Jsou hluboce pečliví o ostatní lidi a pod tímto konkurenčním duchem jsou velmi zaměřeni na srdce. Aries se může chlubit o své poslední vítězné chvíli a další dobrovolné práci v polévkové kuchyni.


SOUVISEJÍCÍ: Vlastnosti znaku Aries Horoskopu, který dělá astrologii Ram BOSS


4. VIRGO (23. srpna - 22. září)

přes GIPHY

Virgos chtějí prezentovat jako klinické a analytické - a jsou to, ale to neznamená, že pod touto know-it-all fasádou není největší softie. Virgové mají tendenci udržovat své pocity lahvové a pro sebe. Nicméně tyto pocity jsou určitě pod povrchem.

Občas se tyto plné pocity dostanou na povrch výbušným způsobem, ale většinu času se Panna objeví v kontrole a klidu. Ale pokud si myslíte, že kočičí videa nebo určité písně se k nim nedostanou, tak byste se mýlili. Panna má měkkou podbradku, prostě pracuje přesčas, takže ji nikdo nevidí.


Souvisí: Kompletní příručka pro kompatibilitu s pannou: Porozumění lásce, sexu a vztahům


5. CAPRICORN (22. prosince - 19. ledna)

přes GIPHY

Pokud si myslíte, že Capricorn je všechno podnikání a že vše, o co se záleží, je práce, dostali vás oklamání. Pokud má někdo milé srdce, je to Kozoroh. Prostě neukazují, jak jsou zranitelné, protože jsou vyděšeni z toho, že se zdají být křehké nebo divné.

Kozorožci se obávají, co se může stát, pokud svět nechá vidět, jak citlivě jsou. Nechtějí se ublížit a dělají, co je v jejich silách, aby se tomu zabránilo. Kozorožci se domnívají, že není mnoho dalších lidí, kteří mají takové pocity, které dělají, a že je to nejlepší, pokud si zachovají své pocity pro sebe.


SOUVISEJÍCÍ: Fakta o znamení zvěrokruhu kozorožec, které popisují tyto sestupné země , Ambiciózní lidé Perfektně


6. LEO (23. července - 22. srpna)

přes GIPHY

Jak Leo vypadá ostatním, je pro ně nesmírně důležité, takže mají tendenci myslet na to, že emoce jsou riskantní. Chtějí se jim líbit a obávají se, že pokud projeví emocí, která se zdá být nadměrná nebo jdou proti tomu, co ostatní lidé cítí, budou posuzováni.

Leos vám řekne, že vítá kritiku, ale pravda je, že každý negativní slovo je bolestivé.


SOUVISEJÍCÍ: 10 Stereotypy O Leosovi, které jsou 100% špatné


Christine Schoenwald je spisovatel, umělec a učitel, který miluje psaní a provádět osobní příběhy. Má kousky v časopise Los Angeles Times, Salon, Den žen, Fialový jetel, Shluk a je pravidelným přispěvatelem k Ravishly a YourTango. (9 obrázků)

Foto: Pinterest

Emily Blackwood Střih > Vlastní Číst později
arrow