Astrologie Horoskop a tarotová karta Čtení Dnes, 5. dubna 2018 Pro každý Znamení znamení

Dnešní každodenní čtení tarotových karet + astrologický horoskop pro každé znamení zvěrokruhu je zde pro čtvrtek 5.dubna 2018. Je to skvělý den, kdy se učíme a rosteme z lekcí zahrnujících lásku.

pro-je Aries a Měsíc je v mysli Sagittarius.

Dnešní Mistr dne je 2 -

Peacemaker (Poznámka: Pokud je váš den narození 2. nebo 20. dne měsíce , pak jste životní cestou číslo 2.

) SOUVISEJÍCÍ: Znamení zvěrokruhu, kteří chtějí vnitřní mír, zařazení od nejméně do

Je zábavné, jak některé slova vyvolávají dětské vzpomínky. Když slyším slovo peacemaker, to mě vezme zpátky do dětství, když jsem seděl v kostele, když jsem slyšel, jak lidé mluví o mír.


Existoval nějaký verš, který mi vždycky vynikal. " Požehnané jsou mírotvorci budou nazýváni Božími dětmi? "

Pochází z knihy Matouše v části Nového zákona (křesťanské) Bible. Tento verš byl Ježíšem promlouván svým následovníkům, když poprvé vyšel z jeho 40 dní v divočině. Toto prohlášení je součástí řady dalších výroků během kázání na hoře známém jako blahoslavenství. přes GIPHY

SÚVISIACÍ: Astrologie Horoskop Forecast For Today, April 5,

2018


Pro každý Zodiac Znamení Kdysi jsem bojoval, abych se spolu s mojí sestrou sestřil, během svých mladších let a často jsem slyšel, že mám špatný postoj k rodině. Kdybych udělala něco špinavého nebo se pokoušela pomstít mé sestře poté, co mi něco udělala (nebo ne), moje matka mě často zastírá a pak řekne: "Buď spíš jako Ježíš!" V žádném případě bych nemohl kdybych byl dokonalý a bylo to něco zjevně špatného s mým postojem.


Pravda je řečeno, byl jsem více znepokojen tím, že jsem se pomstil, když jsem byl rozzlobený a méně se zajímal o míru. Pro mne si můj sestra nezasloužila radost se mnou.

Ale nakonec by byla venku na hraní a já bych se uvízl v mém vlastním nepříjemném postoji s ohněm v břiše, který seděl uvnitř ze zavřeného okna ložnice.

GIPHY

SOUVISEJÍCÍ: 30 Inspirující biblické verše a citáty o lásce a manželství

Od té doby se spolu s mou malou sestrou pobavilo a stále čeká čas, kdy narazíme na hlavu. Nějak jsem se naučila přizpůsobit svůj postoj a s tím, došlo k velkým změnám. Být mírumilovník, jako číslo číslo 2 v numerologii může naučit trochu o tom, ale to znamená, musíme se podívat na to, jak si myslíme.


Pro mě jsem musel změnit způsob, jakým jsem viděl roli, kterou moji sestra hrála v mém životě. Místo toho, abych ji viděl jako překážku pro to, co jsem chtěl, začal jsem ji vidět jako člověk, který mi pomohl naučit se změnit. Když udělala věci, které mě znepokojovaly, naučila jsem se děkovat za příležitost růst v mém postoj míru. Naše konflikty mě naučily, jak otáčet a nastavovat jasné hranice. Kvůli mikrověřím, které jsme měli, jsem se naučil přijmout vnitřní mírový stav.


Nyní se mi ji líbí více než kdy jindy a miluju ji hluboce, protože mi pomáhala růst, aniž si to uvědomovala. GIPHY

Někteří lidé jokingly nazývají Blahoslavenství, což znamená "krásné výroky" jako "Be-postures". To má smysl. Abyste byli mírotvorci, potřebujete určitý typ postoje, protože mírumilovnost s ostatními není snadné.

Obvykle, když je někdo

činící mír

, je jiná osoba nebo entita, která dělá válku. Vím, že když někdo s sebou dělá válku, je to pocit, že mír je poslední věcí, která bude naším výsledkem. Část mě chce buď běžet a skrýt nebo bojovat. První místo, se kterým musím uklidnit, když budu ve válce s jinou lidskou bytostí nebo situací, se musí stát uvnitř mě!

Dnes, se sluncem v Aries a Měsícem ve Střele je správná směs pro řešení problémů. Můžeme se blížit k tomuto dni s očekáváním, ale očekávání může často vést ke zklamání, když to, co jsme očekávali, se nestane způsobem, jakým jsme plánovali, nebo jiní nejsou spolupracovníci s našimi myšlenkami na to, jak by měly věci jít.

svět (a vy jste jeden z nich), můžete využít svého vyššího já a emocionální inteligence ve stylu Střelce tak, aby váš Aries-podobný pohon neklesl na cestě. Na každé Tarotové kartě je symbolika, kterou můžete použijte k poskytnutí nahlédnutí, pokud jsou věci nejasné. Podívejte se na znamení zvěrokruhu dnešního dne 5.dubna 2018 denní tarotové čtení a předpovědi astrologie ARIES (21. března - 19. dubna)

Tarotová karta: Smrt

Aries, nenechte své pocity, aby vás dolů. Můžete jej kdykoli restartovat. Buďte ochotni vyzkoušet věci z nového úhlu, když se život zdá být napaden.

SOUVISEJÍCÍ:


25 Ambiciózní věci, chtějí-li-chtějí ženy dělat rozdílně

TAURUS (20. dubna - 20. května)

Tarotová karta: Blázen


Taurus, je snadné se zbavit významu v tom, co děláte, když okolnosti a dokonce i konverzace jsou vykolejeny. Pozastavit a přijmout, pak odrážet zpět do vesmíru energii, kterou chcete vidět ve svém vlastním životě. Jste zrcadlem a příčinou agenta. PŘÍBĚH:


Překvapivý způsob, jak najít každodenní štěstí (a jak to jde s tokem)

GEMINI (21.května - 20. června)

Tarotová karta : Síla


Gemini, když přijdou potíže a dělají to vždycky, uvidíte to na míle daleko. Poslouchejte svůj vnitřní hlas a vězte, že bez ohledu na to, jaké hrboly jsou dnes na cestě, máte tu správnou věc, jak to uklidnit. SOUVISEJÍCÍ:


10 Věcí, o kterých si STÁLE SNÍTE - a co skutečně znamenají

CANCER (21. června - 22. července)

Tarotová karta: Vážený muž


Rakovina je rutina důležitá, ale zároveň je to změna. Jste otevřený novým možnostem, ale víte, že možná budete muset být prvním, kdo provedete první krok. Někdy musíte chodit ve víře, než se podíváte, co potřebujete před vašimi očima. SOUVISEJÍCÍ:


Úžasná věc, která se stane v životě, když se dozvíte, že JE TO GO

LEO (23. července - 22. srpna )

Tarotová karta: Císařovna


Leo, máte víc než dost. Potřeby jsou zábavné. Jakmile se dostanou spokojeni, uvědomíme si, kolik je více, než chceme ve světě. Váš pohár se naplní. Trick to making good rozhodnutí


VIRGO (23. srpna - 22. září)

Tarot: Kolo štěstí

Virgo, když jste otevřený potenciálu, který máte uvnitř, může být matoucí. Cesta, kam jít a kde věnovat pozornost, jsou komplikované otázky, které mohou pouze reagovat a zkušenosti. Udělejte první krok v jakémkoliv směru a najdete správnou cestu.


SOUVISEJÍCÍ: 15 Krásné způsoby, jak obnovit svůj život, když jste narušen


LIBRA (23. září - 22. října)

Tarot karta: Vysoká kněžka

Libra, čas je otevřené dveře. Časem je konečná iluze. Pokud je pro vás něco určeno, bude to. Nebudete muset tlačit, abyste získali to, co chcete. Stává se vám, a pro vás, přirozeně.


SOUVISEJÍCÍ: 8 věcí silné, bezpečné, stabilní Ženy se WAY jinak


SCORPIO (23. října - 21. listopadu)

Tarot:

Štír, někdy když máte pravdu v silné situaci, když zjistíte, s čím se opravdu zabýváte. Možná zjistíte, že čelíte trochu víc práce, než jste očekávali, ale vy můžete překonat problém s kreativitou a vynalézavostí.


SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)


Tarot: Císařovna

Střelec, snažte se být v harmonii se světem kolem vás a zdá se, že vše se zlepšuje, aniž by se něco opravdu změnilo. Není to legrační, jak se to stane?

SOUVISEJÍCÍ:


12 Atraktivní věci Silné a jisté ženy dělají jinak CAPRICORN (22. prosince - 19. ledna)


Tarot: Kolo štěstí

, kde jste teď, není to místo, kde budete, takže se nedotýkejte věcí, jako by byly navždy. Možná budete muset nechat omezený způsob, jakým nyní vidíte, abyste viděli neomezenou budoucnost.

VZTAHUJÍCÍ: Nejlepší vztahy citáty všech dob, aby vám pomohl říkat "Miluji tě" V 50 nových cestách


AQUARIUS (20. ledna - 18. února) Tarotová karta: Temperance


Vodnář, buďte trpěliví s životem a životem. Jak se blížíte k ostatním, mělo by to odrážet konečné respektování jejich současné situace a životní dráhy.

SOUVISEJÍCÍ: Změna této jedné věci o mém vlastním chování je tajemstvím trvalé lásky

PISCES (19. února - 20. března)


Tarot karta: síla


ryby, vnitřní síla je jako sval. Čím více ji používáte, tím silnější se stává.

SOUVISEJÍCÍ: 20 Citace o vnitřní síle, která dokazuje, že jste pravou silou přírody

Aria Gmitter je vaše horolezecké a horoskopové editory. Získala titul z teologie v srovnávacím náboženství z University of Miami. (9 obrázků)


Foto: Pinterest (9 obrázků)


Emily Blackwood

Editor


Vlastní


Přečtěte si později

arrow