Teorie "Bad Pancake" by mohla zachránit váš další vztah

Nezáleží na tom, kolik sirupu používáte - špatná placka je špatná placka. > Návrat do datování je pravděpodobně jedna z nejstrašidelnějších věcí, které můžete udělat jako člověk. Hned tam nahoru vedle parašutismu a otevřené operace srdce, zábavné nové romantické vyhlídky vám dává pochybnosti a pocení jako žádný jiný. Ale protože je v nás všichni, kdo věří v romantiku a pohádky, děláme malou roli, my to děláme.

Snažíme se v našem střevě, že jsme si pravděpodobně získali ze všeho, co po porodu jídlo, dejte si nějakou rtěnku a dostat se tam venku!

SOUVISEJÍCÍ: 7 typů odskočení Hookups (to jediné dívky vědí,

A pak se k nám velice překvapí, že se s někým setkáme.

Stává se tak rychle, že nemáš téměř čas na zpochybnění jeho legitimity a proto, že jsme náchylní k domněnce, že pravá láska znamená padat rychlostí světla.

Ale zpomalte dívku. Pravděpodobně není vaší pravou láskou. Je to jen špatná palačinka

GIPHY

Špatná palačinka, podle důvěryhodného zdroje Urban Dictionary, je v podstatě prvním člověkem, se kterým máte sex nebo po ukončení vážného vztahu. A stejně jako první

placka

, kterou se pokoušíte udělat během snídaně, spálí.

Ačkoli byste si možná mysleli, že tato placka, myslím, chlapec, je další láskou tvého života, pravděpodobně není . Špatná palačinka je jen chlap (nebo dívka), kterou musíte projít a dostat se na další palačinku, která se opravdu bude držet. Nezáleží na tom, kolikrát jste otočili palačinku nebo kolik se jí snažíte obléct s borůvkami, šlehačkou nebo dokonale časovanými fotografiemi Instagram. Špatná placka je špatná placka. Nemůžete to opravit SOUVISEJÍCÍ: 6 důvodů Rebound vztahy jsou hrůzostrašné myšlenky

Jen poslouchejte obsazení televizní show "Mladší" vysvětlete Bad Pancake Theory v následujícím videu:

nezáleží na tom, kdo je ten člověk, který vidíš dál. Dokonce i když je to někdo, koho máte velkou chemii a může se skutečně setkat, špatná palačinka bude vždy vyprchávat.

Proč? Protože jsme příliš nadšeni, že jíst tuto palačinku.

Když jsme se dostali mimo vztah a věřili jsme, že láska je v podstatě mrtvá, jsme nadšeni radostí z pouhé myšlenky na další šanci. Takže skočíme příliš rychle, padáme příliš tvrdě a dostáváme se do něčeho, co se stěží rozvinulo.

přes GIPHY

Takže předtím, než se přeskočíte do náručí dalšího chlapíka, uvidíte, ujistěte se to není to, co byste vlastně chtěli dosáhnout. Vím, že se zdá trochu vyčerpávající, aby použil nějaký roztomilý termín jako "špatná placka", aby ospravedlnitelně ospravedlnil použití jiné osoby, ale hej, to je svět, v němž žijeme.

A nepotřebujte to. Vy jste jen jedna špatná placka od perfektní dávky.

SOUVISEJÍCÍ: 14 Nešťastné příznaky Jste úplně jeho odrazem

Emily Blackwood je redaktor v YourTango, který se zabývá popovou kulturou, skutečným zločinem, datováním, vztahy a vše mezi. Každou středu v 10:20 hod. můžete se jí zeptat na všechny otázky týkající se sebeobžádání, datování a vztahů LIVE na Facebooku stránky YourTango. Můžete ji sledovat na stránkách Instagram (@ blackw00d) a Twitter (@emztweetz).

arrow