Celebrity nemohou mít úspěch při boji s obavami

2. Spravujte své negativní myšlenky. Vyzvěte své negativní myšlení pozitivními výroky a realistickým myšlením. Když se setkáte s myšlenkami, které vás dělají strach nebo deprese, vyzkoušejte tyto myšlenky tím, že se položíte otázkám, které budou zachovávat objektivitu a zdravý rozum

3. Nemůžete předvídat budoucnost. Pamatujte, že nikdo nemůže předpovědět budoucnost s jistou stovkou procent. I když se věci, které se obávaly, stávají okolnosti a faktory, které nelze předvídat, které mohou být použity ve vaší výhodě.


4. Vezměte věci ve Stride. Při řešení vašich úzkostí se naučíte, že si je budete užívat každý den. Zatímco důsledky konkrétního strachu se mohou zdát skutečné, existují obvykle jiné faktory, které nelze očekávat a které mohou ovlivnit výsledky jakékoli situace. Získejte všechny fakta o situaci a využijte je ve svůj prospěch. Čím více budete mít kontrolu nad svými stresy a úzkostmi, tím lépe budete v dlouhodobém horizontu.


5. Získejte pomoc. Využijte pomoc, která je k dispozici kolem vás. Pokud je to možné, promluvte s odborníkem, který vám pomůže řídit depresi a úzkost. Budou vám schopni poskytnout další rady a názory na to, jak řešit váš současný problém.


Je důležité, aby vaše duševní zdraví nebylo samozřejmé. Strach a strach zničí váš život bez ohledu na to, zda jste slavní nebo ne. Buďte chytří a naučte se, jak řídit své obavy a starosti.


BIOGRAFIE:


Stan Popovich je autorem knihy "Ležérský průvodce pro řízení strachu pomocí psychologie, křesťanství a metody, které nejsou odolné". Další informace naleznete na adrese: //www.managingfear.com/

arrow