Nepotvrdili jsme vůdce jako trumpety tohoto světa?

Trump je zde, aby vedl vlastní vývoj. Nevěřte tomu? Přečtěte si ...

Pro Donalda Trumpa je politická správnost rovna slabosti. Vyrovnává sílu s agresí, která typizuje narcistickou "červenou" úroveň vědomí; že batole, které bude křičet a bude křičet, dokud nebude nemocný, aby získal vlastní cestu. Pro Trump je svět džungli, kde je pravda a teď je král. Jeho dokonalá anti-politicky korektní rétorika z něj činí perfektní patsy, na které si my ostatní dokážeme představit své vlastní červené vědomí. Teprve když uznáváme náš vlastní narcismus, osvobozujeme se od moudrého a soucitnějšího místa. Do té doby možná dostaneme vůdce, které si zasloužíme.

Všichni máme v nás červeně, protože všichni procházejí vývojovým státem batolem, "strašnými dvěma", než vystoupíme na racionálnější a pak nejintutivnější úroveň vědomí. Problém nastává, když lidé uvíznou červeně, což platí pro více než 20% obyvatel. Tito jedinci jsou výhradně identifikováni s požadavky svého ega. Velkým příkladem je, když byl Jasser Arafat požádán v rozhovoru, kde považoval centrum světa za své, a jeho odpověď byla "kdekoliv jsem". Nyní, to je to, co nazýváte narcistickou červenou: celý svět se točí okolo vás a cítí se "bezpečné", musíte oslavovat své já, zatímco vyhrožujete a znevažovat ostatní. Naštěstí existuje vrozená snaha překonat tyranii malého já, která se identifikuje pouze se svým vlastním egem.

Trik k transcendenci je přiznat, že máte v sobě červenou - protože to děláte. Jungův termín "stín" označuje všechny vaše části, které odmítáte, popíráte, potlačujete a projevujete se ostatním. Jste úplně oženil s příběhem "já", které vaše ego vymyslelo. To, co se s příběhem nezmění, bude potlačeno. Strach z vašich vlastních ošklivých myšlenek skutečně dává povolení těmto šílencům ve vašem duševním podkroví, tyto netopýry ve vaší zvonici používají váš život . Strach z pocitů ve vlastním těle pohání emoce v podzemí, kde zablokují váš životně důležitý tok energie a tím i váš růst a vývoj. Emoce by se měly utéct skrze vás, jakmile se objeví. Měli byste být otevřeným vnímavým kanálem, aby všechny zkušenosti prošly neomezeným bodem vědomí, vašeho těla-mysli. Rozhodnutí bránit a popírat vás však vypne hlas vašeho vyššího moudrosti, vaší intuice. Namísto toho, aby jste dosáhli vyšších úrovní vědomí, místo toho, aby jste dosáhli vyšší úrovně vědomí, strávíte svůj život obviňováním ostatních a utrpením. Vytváříme utrpení tím, že si sami děláme slib, že jsme příliš vyvíjeni, abychom měli narcisistické tendence, a tak je přidáváme jiným lidem: "Já, rozzlobený. Moi? Nikdy! Jsem velmi klidný člověk, takže pokud je ve vzduchu vzteková energie, musí to být od toho bastarda. Nemá to nic společného se mnou ". Energie popírání zacpává naše celé tělo-mysl jedovatými účinky. Máme rozčilené myšlenky, jestli vědomé nebo ne vyrábíme chemikálie, které zaplavují naše tělo toxiny a vstupují do našich buněk a produkují strach a nemoci. Takže přiznejte, že někdy myslíte na vražedné myšlenky a cítíte žárlivost, hněv nebo nenávist a že občas byste mohli vesele někoho uškrtil. Vyzvěte to nahlas na nějakou živou věc, i když je to kvůli květině. Posaďte se svými negativními emocemi, vdechte do nich, přiznejte je a nebojte se, že vás překvapí. Netrvají tak dlouho, jak jim dovolíte jejich hlas. Pak dokončí svůj Gestalt a budou pryč. Pokud si uvědomujete hněv, nechte to hlasitě promluvit a opravdu zvuk jeho hlasu. Být nepřiměřeně, je to zlý a odporný až do nějakého okamžiku, možná ne dnes, ale jednoho dne, uvidíte, jak váš hněv je iracionální a směšný a že vás bude smát. Pokud se naučíte to dělat hněvem, nejtěžší emoce vlastnit a vyjádřit, můžete to udělat s jakýmkoli emocím - smutek, strach, závist nebo cokoliv a pozorovat, jak se rozptýlí. Takto vystupujete k vyšší úrovni povědomí.

Červená a všechny ostatní spodní stupně žebříku vědomí mají jednu společnou věc: všichni si myslí, že jejich jedinečný světový názor je jediný správný. To vede k velmi dětinským bojovým bojům, kde získáte pozici, která je vždy v opozici s jinými perspektivami. Například politická korektnost se stala pejorativním termínem pro pravicové politiky, které by používaly proti tomu, co považují za levíky, které jsou naživu lilie. Tato identifikace s jediným pohledem na svět proniká nejen politikou, ale i vírou všeho druhu. Věci jsou vždy / nebo, nikdy oba / a. Jsou buď vpravo

nebo

vlevo, buď dobré nebo špatné, ať už je to nebe nebo peklo. Buď jste se mnou nebo jste proti mně. Obě / a mentalita vidí, že ve všech politických filozofiích existují jak dobré prvky, tak špatné prvky. Schopnost vzít více pohledů, tolerovat zjevnou nejednoznačnost a přijmout, že život je převážně paradoxní, jsou všechny atributy vyšší úrovně vědomí, kde je život mnohem radostnější a mnohem klidnější. V této fázi mohou být všechny předchozí úrovně vědomí viděny a syntetizovány do vyššího, obsáhlejšího a soucitnějšího povědomí. Tak pro všechny, přineste všechny své stínové prvky do světla. Teprve potom ukončíte utrpení, které je zaručeno, když váš narcistický ego řídí váš život. Stále budete mít vaši červenou úroveň vědomí a někdy červená je nezbytná k tomu, abyste například podnikli kroky proti nespravedlnosti, ale již nebudete ovládat. Nemůžete měnit Donalda Trumpa nebo někoho jiného a není třeba to zkusit. Vše, co potřebujete k tomu, abyste transformovalo ego na lásku, je vyčistit vaše vlastní stíny. Nejen, že se osvobodíte, ale v tomto vzájemně propojeném vesmíru budou ostatní ovlivňováni vaší velmi potřebnou láskyplnou energií. Annie-Leigh Longhurst, PhD je trenérem, lektorem, facilitátorem a pyšným zakladatelem Aha Integral Coaching (AIC) nabízející špičkové techniky, které transformují váš život.

arrow