Jak muži mohou vydrží delší dobu v posteli

12 způsobů, pro její potěšení.

Učení, jak trvat déle v posteli, je něco, co lidé chtějí z mnoha různých důvodů. Pro některé chlapce může být cílem samoobsluhy; pro ostatní to může představovat skutečný zdravotní problém (nápověda: rychlá kontrola nikdy neublíží).

A je toho hodně, co můžeme udělat, abychom jim pomohli dostat se tam. Jedním z nich je, že mohou dělat Kegelse stejně jako ženy. To pomáhá budovat kontrolu, ale také posiluje svaly dolů. A když pracují na svalech, zvyšující se výkon je skvělý způsob, jak mít lepší vytrvalost a vytrvalost.

Zdravotní kontroly jsou vždy důležité, protože existuje spousta fyzických důvodů, proč muži mohou mít problémy v posteli. Mohou však být také duševní nebo emocionální, takže je vždy dobré dekomprimovat a vypořádat se se stresem, který může stát v cestě. Relaxační a bavící je vždy dobrý způsob, jak se dostat k věci.

Bez ohledu na to, proč je váš důvod, je zde pár věcí, které můžete udělat, abyste se na tom orgasmu trochu zdrželi. "Jsou to nejen pro ženy, víte, stejné svaly, které flexujete, abyste přestaly peeping, jsou také zodpovědné za kontrolu ejakulace." Kegelův trénink a dělat to každodenně může dělat zázraky pro sexuální vytrvalost. " říká sexolog a hostitel sexu s Emily Podcast, Emily Morse.

2. Vypracujte častěji

přes GIPHY

Cvičejte svou pánev, zadní část a dolní část zad

"Vlastně jsem udělal úžasné cvičení video s názvem" Lepší sex: Quickie cvičení v posteli pro zlepšení libido " datování a posílení trenéra Laurel House. Můžete se také zaregistrovat na třídu jógy nebo se zúčastnit kurzů online. "Jóga je víc než ohebná relace. Některé jógové pozice, jako je Eagle představují přímý průtok krve do vaší pánve, vytvářejí teplý a uvolněný pocit, vzrušující vzrušení."

SOUVISEJÍCÍ: Jediná osoba zodpovědná za vaše Orgasmus je YOU

3. Eat kale.


Kale je konečný pohlavní minerál. "Kale je vysoká v sexuálním minerálem, který zvyšuje libido, pomáhá tě zapnout a dostat se do nálady." Proč je vysoká sexuální schopnost blokovat enzym, který konvertuje testosteron na estrogen, zinek zvyšuje hladinu testosteronu v těle, což ano , je také velmi dobrá věc, pokud jde o sexuální pohon žen, "doporučuje House.


Víte, co ještě je zinku vysoké? Ústřice. Přesně.

4. Jezte cesnak

přes GIPHY

Ujistěte se, že máte dechové mincovny hotové, ale česnek obsahuje živinu zvanou allicin, která pomáhá zvyšovat tok krve všude, včetně pohlavních orgánů.

Cesnak zvyšuje produkci oxidu dusnatého v těle, což je základní součást zdravé erekce. Které by mohlo být důvodem, proč po uplynulém termínu do italské restaurace jste ještě více zapnutý, "říká House. Vezměte si své vitamíny

"Podle starověké čínské víry jsou mravenci a Cordyceps (vzácná houba, která roste na těle housenky v Himálajích) účinná sexuální tonika." Ant, známý jako "Herb of Kings" sexuální funkce a zvyšuje mužnost a plodnost, zatímco ulehčuje úzkost a stres (což je často obviňováno z nízkého pohlavního styku), "říká House.

Up ante s několika stříkačkami Bhutanese Wild Cordyceps Drops nebo Changbai Mountain Ant Drops. Získejte chyby v láhvi z dračích bylin.

6.

GIPHY

"Osvobozující sexuální polštář ji přivede do dokonalé skloněné polohy nebo k položení zpět, takže můžete stát, klečet nebo dřepět před ní, což vám umožní být na vrcholu ještě více a více příjemných pozic, "říká House.

7. Vezměte L-Arginin

Podle vědců z Oddělení urologie a nefrologie v Tel Avivu Sourasky Medical Center, aminokyselina L-Arginin optimalizuje vaši produkci oxidu dusnatého, která zvyšuje průtok krve do svalových tkání. Rainbow Light Performance Energy pro muže, protože má také zinek a spirulinu, které podporují mužnost, "říká House.

VZTAHUJÍCÍ: 5 způsobů, jak ho zpomalit, což mu způsobí, že jeho orgasmus bude dokonce ještě těžší

8.

"Průměrný muž trvá asi 2 minuty během pohlavního styku před vrcholem," říká Lovehoney sexpert Jess Wilde. "Chcete-li prodloužit průměrný čas, zkuste zavést EDGE Stamina Sleeve do své každodenní rutiny. S trochou cvičení můžete zpožďovat ejakulaci a udržovat kontrolu nad orgasmy. Tato technika se nazývá "vrcholování" a může výrazně zlepšit vaši sexuální vytrvalost. "


9. Změňte svou výživu


přes GIPHY

"Zdravotní odborníci již řadu let prokázali, že vegetariáni a vegani mají dvojnásobnou stálost masožravců, takže stejně jako jste v náladě, datum, jdi místo chilského mořského kontrastu, "radí celebrita, partnerka a odborník na vztahy Bonnie Winston.

10.

To znamená, že se stimulujete téměř až k bodu orgasmu a zastavením, a pak se pomalu začínáte znovu.

"To umožňuje vaší mysli a tělu rozpoznat a nakonec řídit váš vzrušení a uvolnění. masturbace, ale může to být neuvěřitelně horký projekt, který se pokusíte se svým partnerem, "říká Morse.

11. Použijte kondom

přes GIPHY

"Podle údajů z roku 2017 SKYN Condoms Millennial Sex Survey, 42 procent respondentů uvedlo, že sex s kondomem trval 30 minut nebo déle," říká Morse. Pokračujte ve spouštění času na partnerku s rukama a ústy, aby vaše potěšení protékalo, aniž by bylo zapotřebí co nejvíce penetrace. "Bez tohoto tlaku k výkonu můžete osvobodit svou mysl a užít si intimitu." Morse radí

SÚVISÍ: 3 kroky k tomu, aby vaše žena Orgasm ukončit všechny Orgasmy

Aly Walansky je NY-založil životní styl spisovatel. Její práce se pravidelně objevuje v desítkách digitálních a tiskových publikací. Navštívit ji na Twitteru nebo jí poslat e-mail na adresu [email protected]

7 Sex Pozic, které garantují orgasmus


Alex Alexander


Blogger

Sex

Přečtěte si později
arrow