Redakce Choice

Pokud dělá tyto 5 věci, běží lehce - je to závazek Phobe

Buďte opatrní.

Taylor Davies

Po to, co se cítí jako nekonečné roky aplikace datování bez vztahů se vyvíjejí do vážného partnerství byste si mysleli, že bych byl v mnoha špatných termínech. Pravdou je, že v průběhu času jsem vyvinul svůj vlastní Spidey smysl, pokud jde o muže a jejich digitální osobnosti, a jsem hrdý na to, že mohu uvést jednoho člověka, který je třídou - závazkem -

přes GIPHY

Nemyslím si, že jsem tak jedinečný. Ženy jsou často velkými soudci charakteru. Jsme vnímaví a pozorní; posloucháme dobře a pohltíme malé detaily o lidech jako houba. Ale i nejchytřejší z nás může být vyhozeno souborem dokonalých zubů, vtipným pochybením a dobrou fyzikální chemikou!

Je to součástí zábavy, ale pokud hledáte vztah se zůstanoucí silou, možná byste chtěli být na pozoru pro tyto stopy, že nemá zájem o něco vážného.

1. Jeho datovací profil je v podstatě prázdný.

Pokud má nějaký profil málo fotografií a prostor pro jeho bio je prázdný, postupujte opatrně. Tito kluci jsou buď kluk (strašidelný!), Nebo jen hledají rychlou opravu. Existují výjimky z tohoto pravidla? Pravděpodobně. Máte pro ně čas? Ne.

Pokud jste si udělali čas na vytvoření profilu se zajímavými a rozmanitými fotografiemi, zahrnovali jste své skutečné jméno a věk a napsali jste o sobě zamyšlený nebo vtipný vzhled - proč byste dal člověku, který kdykoli se člověk snaží o čas?

Pokud je člověk na nějaké aplikaci, aby se upřímně snažil najít vztah, promyslí si do jeho profilu nějakou myšlenku. Fotky budou jasné a budou existovat více než dva. Jeho bio může být krátké, ale přinejmenším bude obsahovat některé důležité statistiky nebo konverzace-inspirující tidbits. Je to tak, jak to je.

Úsilí je úsilí a není ospravedlnění, které byste neměli zkoušet - pokud nebudete hledat něco vážného.

2. Zeptá se, co děláte právě v tom okamžiku.

Časově citlivé zprávy jsou mrtev, že tenhle chlápek hledá setkání a pravděpodobně i hák. Jako v dnešní době.

Podle mých zkušeností (a všech svých přítelkyň) chlapík, který vás zprostředkuje přímo z brány a ptá se, co právě děláte, se nepokouší slyšet "sledování Předsudek , když jsem se zabalil do mého Snuggie. "Chce se teď setkat a užije si trochu zábavy a je to silný ukazatel, že se nepokouší hledat jeho navždy. Vždy navrhuje spontánní setkání.

Řekněme, že se konečně podařilo setkat se s roztomilým, dostupným, zajímavým chlápkem. Možná se představil v metru nebo jste seděli vedle sebe na let zpět do vašeho rodného města. Vyšel jsi na rande nebo dva a věci se dají dobře. Líbí se ti to a má pocit, že má rád i ty.

Dejte si pozor na okamžik, kdy se začnete cítit jako nápad, ne priorita. Pokud vás člověk nahodí s několika dobrými daty, ale zdá se, že je k dispozici pouze tehdy, pokud vyhovuje jeho plánu a s minimálním pokrokem, buďte opatrní. Udržování spontánního "zablokuje se" z jeho pocitu, že se to, co se děje, je něco víc než přesně to, co se děje.

To může být těžké, protože i když vás ten chlap chce vidět, nedává příliš mnoho myšlenky ani úsilí to. Ten chlápek, který je v této chvíli šťastný, že je kolem vás, ale mimořádně vzdálený, selektivně komunikující a nezaujatý dělat skutečné "plány", když jste odděleni, není připravena na vztah.

Moje nejlepší rada? Dostaňte ho, podívejte mu přímo do očí a zeptat se ho, co hledá, jakmile to bude možné.

4. Neptá se na vás žádné podstatné otázky.

Zdá se ti to tak zřejmé, jako tomu je u mně? Doufám. Dluhopisy mezi lidmi se utvářejí, když budeme mít zájem o vzájemné životy. Základní otázky týkající se vaší práce, vašeho bytu nebo restaurací, které se nám líbí, jsou prostě výplňové.

Chlapec, který má zájem o něco podstatného, ​​se bude snažit dostat se pod povrch. Zeptá se na vaše dětství. Zeptá se na vaše přátele. Bude chtít vědět, jak to máš na předloktí. A pokud mu nechcete říkat? To je tvoje táta, abys mohla jít dál.

5. Červený pocit ti to říká.

Další slovo pro smysl pro Spidey? Intuice. Někdy prostě víte, kdy se datum nebo zápas cítí špatně a nemůžete říct, proč. Devětkrát z deseti z nich budete mít pravdu.

Někteří lidé lamentují o formátu rychlého přetažení datových aplikací, protože je příliš snadné odmítnout potenciálně skvělou osobu na základě velmi málo informací. Zatímco to může být pravda, nedovolte, aby vaše otevřená mysl překonala váš pocit střeva.

Pokud máte takový časný instinkt, když hledáte zápasy, řeknu, jděte dopředu a přejetím doleva. Existuje příliš mnoho ryb v digitálním moři, aby se strávil čas diskutovat o potenciálu osoby, kterou jste nikdy nesetkal, s kým můžete nebo nemusí odpovídat.

Žádné struny připojené, prosím: 20 Celebrity Commitment-Phobes

Klikněte (20 obrázků)

Jessica Sager přispěvatel Buzz Číst později Tento článek byl původně publikován v časopise Verily. Přetištěno s autorským povolením
arrow