Vliv Ménage à Trois na moji svatbu

Bottom line. Sex leží.

Rok 1988 byl pro mě bannerový rok. Byl jsem odděleně pozván dvěma muži kolegy, abych se s nimi a jejich ženami zapojil do trojky. Nikdy jsem s těmito muži nebyl koketován nebo přitahován. Neměl jsem jazykový šroub, kroužek na břicho, propíchnuté bradavky nebo tetování, což je to, jak jsem si představoval sexuální svobodu. Měl jsem na sobě knoflíky, penny mokasíny a někdy i brýle, které mi způsobily, že vypadám jako Sally Jesse Raphael s více vlasy. Když Frank, který byl mým redaktorem v novinách naší vysoké školy, mě na oběd v centru mě prosil, Já jsem zmrazil, pečlivě pevně uchopil do mého drápu rovnoměrně mezi talířem a mými ústami.

Můj další myšlenka zní: "K čemu je svět přicházet?"

Soudil jsem Franka a mého dalšího přítele, Paprsek. Myslela jsem si, že jejich manželství nebude trvat, jestli se už od nich dívá na sexuální uspokojení. Nikdy jsem o tomhle muži nikdy neslyšel, možná proto, že jsem věděl tolik.

Jsme s Henryem 11 let. Společně pro 14. Tak jako mnoho párů spolu tak dlouho jsme měli úseky sexuální apatie a nudy a museli se snažit znovu připojit. Bylo to hraní rolí, pokorný pokus o pornografii v našich životech a chtěl bych prozkoumat možnost navrženou kometářem o Dlouhotřičném manželství = Více dobrodružného sexu, který má co do činění s elektronikou, ale myslím, že zavedení třetí osoby do našeho sexuální život je recept na katastrofu, protože tato třetí strana je člověk, nikoliv neživý předmět.

Podle mých zkušeností se pohlaví transmogrifikuje, pokud máte štěstí, opravdová láska; pokud jste méně šťastný, beznadějný, nebo když jste úplně zatroubeni, šílená posedlost.

Strávil jsem pět let s mužem, který zakaždým, když vstoupil do místnosti, vykřikoval můj 2letý neteř. Chudák. Vstoupil, dívala se na něj a vykřikovala jako Shelley DuVall konfrontovaná s Jackem Nicholsonem, který měl nůž na řeznictví v

The Shining . Byl jsem docela jistý, že je Satan, ale sex byl dobrý. Pět let, lidé. Spodní linie. Sex leží. Říká vám, že jste zamilovaní, když možná jste jen na milost vašeho orgasmu.

Myslím, že je lepší líbat sexu. Jsem ochotný šeptat sladké notry Henrymu ve španělštině, takže když zavře oči, miluje se s Salmou Hayekovou. Ale nebudu ji pozvat do naší postele. Promiň Salmu, vím, že se na tebe moc těšila, protože nejsi předmět, ale složitá lidská bytost, kterou by se můj manžel mohl zamilovat, nejste vítáni. film

Kinsey

o známém sexuologovi: "Sex je riskantní hra , protože pokud nebudete opatrní, Pokud se vám to líbilo, budete se chtít přihlásit do Shannonových bezplatných aktualizací nebo se k ní připojit pro svůj nadcházející bezplatný webinar: "Milujete kluci, kteří louhají, lžou, kritizují a dokonce podvádějí: 3 strategie pro zlomení cyklu, Převzít kontrolu nad svým životem a pozvat skutečnou lásku: Připojte se zde. The More The Merrier! (23 obrázků)

Foto: PRPhotos / Instagram

Jessica Sager

Přispěvatel

Buzz Čtěte více Tento článek byl původně publikován v Huffington Post. Přetištěno s autorským povolením
arrow