Nezáleží na tom, co děláme se zbraněmi, dokud nepomůžeme našim chlapcům a mužům

Jsem unavený mluvit o zbraních, když mluvíme o chlapcích a mužích, kteří je ovládají. víkend debat o masových střelbách, kontrole zbraní a duševním zdraví, kde je smysluplný rozhovor o toxické maskulinitě?

14. února 2018 Nikolas Cruz, 19letý chlapec / muž zabil 17 lidí a zranil 14 více na své bývalé škole, Marjory Stoneman Douglas High School v Parklandu na Floridě.

Další den. Další škola střílet. Další dramatická ztráta na životech, která tak nemusí být. Další útok na sociální média proti zbraním a majitelům zbraní. Více myšlenek. Další modlitby. Lidé viní duševní nemoci. Lidé viní prezidenta. Lidé viní Boha. Lidé, kteří hodně mluví, ale ne na jednu sekundu řeknou k rychlému problému.

Zkazíme sladké chlapce, kteří se stanou někdy sladkými, ale v podstatě zničenými muži, kteří se cítí jako jediný výtok, který mají pro své frustrace je násilí. Protože to je to, co jsme je učil.

Jelikož Cruzova obhájkyně Melisa McNeila řekla tisku poté, co přiznal odpovědnost ve vztahu k 17 počtům úmyslné vraždy,

"je to jen zlomená lidská bytost." SOUVISEJÍCÍ: Úplné nové detaily o Nikolasi Cruze, Florida School Shooter, který zavraždil 17 lidí

Až do doby, než bude tento problém řešen skutečně a dynamicky, nezáleží na tom, jaké zákony prosíme, abychom regulovali prodej a držení zbraní v této zemi.

Nerozumej mě. Myslím si, že Spojené státy musí vážně změnit své politiky ohledně střelných zbraní. Myslím, že potřebujeme, aby NRA učinila, aby ulehčila svou zbraň podobnou Washingtonu DC. Myslím, že to je něco, co je již dlouho zřejmé.

Nicméně, čím větší problém, tím větší rozhovor, ten, o co se nikdo zdá, nechce mít, je to, co uděláme, abychom svět udělali našim chlapcům naši muži žijí v takovém, který je bezpečný a příjemný pro zdravé projevy svých emocí, takže už se neobrácejí k nesmyslným činům násilí jako k jejich jedinému vnímavému prostředku projevu?

Sérii tweets komedie Michaela Iana Blacka o tomto tématu se zdál být poprvé, co jsem slyšel někoho smysluplně řešit tento problém ve vztahu k překvapujícím vzestupům hromadné střelby po celém USA

Hlouběji než problém s pistolí je to: chlapci jsou rozbité

- Michael Ian Black (@michaelianblack ) 15. února 2018

"Ještě hlouběji než problém s pistolí je to: chlapci jsou rozbití," začal.

"Dokud opravneme muže, musíme problém s pistolí opravit. nově definovaná ženskost: Ženy se učí, že mohou být cokoli. Žádné přiměřené pohyby pro muže, kteří jsou stále obecně uzamčená do stejného nehybného zastaralého modelu mužskosti a nás zabíjí ... Dokonce i mluvení o tomto tématu zve na výsměch, protože je to pro většinu mužů (a žen) tak strašidelné. Muži jsou mizerní a nikdo o tom nehovoří a nikdo s tím nic nedělá a nás zabíjí. " Jeho vlákno se zrodilo v" New York Times " s názvem" Chlapci nejsou v pořádku ". ve kterém rozšířil své myšlenky a sdílel některé z útoků na svou maskulinitu, kterou dostal jako reakci na své poselství o tomto problému.

S VZTAHUJÍCÍM: V tomto týdnu byla téměř jiná škola střílet - ale ta střelecká babička ho zastavila Lidé se tak soustředí na debatu o zbraních a duševním zdraví, že se nejednáme o lidi, kteří je v masových vraždách, jako je ten na Floridě, zaměřují, zbraně zabíjejí lidi, ano, stejně jako lidé, kteří ovládat je. V roce 2017 bylo ve Spojených státech 346 střelných zbraní.

Došlo k 34 masovým střelbám od roku 2018, méně než před dvěma měsíci.

Pouze tři

masové střelby v USA

od té doby 1982

byly spáchány ženami. Není náhoda, že drtivá většina pachatelů jsou mladí muži. Je to logický důsledek toho, co se stane, když stavíte svět, v němž to, co je člověk, se v historii nikdy nemění. Toto není soutěž. Neříkám, že muži mají těžší než ženy. O to nejde. Všichni lidé všech pohlaví mají svůj vlastní strašlivý problém. Jako ženy bojujeme za uznání jako úplné lidské bytosti. Muži bojují každodenně s tím, co to znamená být skutečně mužem. Cesta feminismu dala ženám příležitost prozkoumat všechny různé způsoby, jak může být žena žena. Na střední škole, obklopené pouze jinými dívkami, jsem neustále zkoumal, co to znamená být ženou, a dokonce ani ve věku čtrnácti to neznamená, že jsem se někdy musel stát ženou v domácnosti.

Řekni, co chceš o mužích ale oni rovně nemají stejnou šanci prozkoumat všechny různé způsoby, jak může být muž mužem.

Pořádám show na Facebooku Live každý úterý a čtvrtek a oba muži i ženy přijíždějí mě se všemi druhy otázek. Někdy jsou otázky vtipné. Někdy nejsou. Ženy se ptají na své zdraví, na své tělo a na jejich vztahy.

Muži se mě ptají na jeden typ otázky:

"Proč mi to dělají ženy?"

"Proč nejsou ženy jako dobří muži?" nebo

"Proč se mi ženy nezamlouvají?" nebo aby se jejich otázky staly přesnějšími, protože jsme dostali prostor, abychom byli zvědaví na hlubší emocionální problémy. To je to, co víme. Muži mluví o ženách, jako by byli nepřítelem nad kopcem a čekají na útok, ne proto, že jsou neodmyslitelně sexistickí, ale protože jsou vychováváni sexistickým výhledem. Oni jsou zvednutí, aby věřili, že dělat věci, které ženy dělají, jako vyjádření svých emocí, nebo se zranitelné či otevřené o jejich preferencích, činí je méně člověkem. Jako žena to slyšíte a myslíte si: "To je odpadky! " A to proto, že je. Ale když jste člověk a je to všechno, co víte, je divu, že chováme generace trýznivých dospívajících chlapců a zuřivých mužů, kteří vidí ničení nejen jako své morální dědictví, ale jako jediný přijatelný odchod jejich hněvu, bolesti a frustrace? Michael Ian Black má pravdu. Zbraně jsou problém. Jsou i nadále problémem, budou nadále problémem a je to problém, který musíme řešit.

Řešení problému násilí v této zemi se však stane pouze když se podíváme na chlapce a muže, kteří ovládají zbraně a berou proaktivní opatření, učí je, kdy, jak a na jakých platformách mohou svobodně a bezpečně dát hlas všem možným věcem, které možná myslí nebo se cítí.

SOUVISEJÍCÍ: Nové podrobnosti O výstražné výzvě k DCF O Nikolasovi Cruzovi Rozčarování o Snapchatu a potřebné pomoci před školní střelbou

Rebecca Jane Stokesová je spisovatelka žijící v Brooklynu v New Yorku s její kočkou Batman. Pořádá rakouskou show Becca After Dark na Facebooku stránky YourTango každý úterý a čtvrtek v 10:15 východní. Pro více její práce, podívejte se na její Tumblr.

arrow