Nejvíce introvertní Znamení zvěrokruhu (a ty, kteří nemohou udržet sami sebe), Ranked

Jste vystupující typ, nebo byste raději drželi se sami?

Isadora Baum

Když vejdete na večírek, můžete osvětlit místnost, chatovat se všemi a snadno se přátelit. Na druhou stranu byste se mohl plašit stranou a čekat, až vás ostatní vyvedou z vaší skořápky a přiblíží se k vám. Není to nic špatného s každou tendencí: jsou jen jiné!

Někteří lidé mají odvážnější osobnosti a prospívají velkým skupinám a společenským prostředím, zatímco jiní mohou potřebovat více sólo času, aby se uvolnili nebo mají tendenci se přemoci v přeplněném pokoji. Možná budete vědět, do které kategorie spadáte - ať už jste více extrovertová, introvertní nebo možná i ambiciózní - ale v případě, že tomu tak není, můžete získat náznak pohledem do hvězd.

Zodiac může předpovědět, jak některé chování se budou chovat, takže byste mohli dobře vidět, co říká o vás a těch kolem vás. Zde je rozpad díky rozhovoru astrologu Valerie Mesy s POPSUGARem.

Introvertní

přes GIPHY

Taurus (20. duben - 20. května)

Líbí se to udržet v klidu a pohodlí. "Jistě, budou hostit bohaté soirée a zvednou glitz a glam, ale pravdou je, že tato zemská značka se neradi obtěžuje. Vychutnávají si to svým vlastním tempem, svým vlastním časem a nejmenším přerušením nebo boční hluk je bude bláznivý, ať je, "říká Mesa.

SOUVISEJÍCÍ: 5 důvodů Taurus bude nejvěrnějším přítelem, který bude mít někdy


rakovinu (21. června - 22. července)

Tak citlivá, je to skoro lepší, že se drží určitě. "Toto vodní znamení cítí naprosto všechno, což také občas dělá věci, které jsou pro ně obtížné. Jsou to přírodovědné emoce, takže jestliže jejich milovaní trpí, i oni s nimi budou trpět," říká Mesa. 5 Brutální pravdy o tom, jak miluje rakovinu, jak napsal jeden

Panna (23. srpna - 22. září)


Plachý, plachý a tajemný. "Přes to, že Merkur, posel Boží, je řízen Merkurou, je toto poměrně odlišné od země Geminiho." "Jistě, toto znamení je tiché, ale je to proto, že analyzují všechny vaše pohyby." Virgos je výpočetní a jejich přesnost je jako nikdo jiný, "říká.

SOUVISEJÍCÍ: 7 Brutální pravdy o lásce k Panně (jak napsal Virgo)

Štír (23. října - 21. listopadu)


Také introvertovaný. "Štír by radši jel sklenici, než aby komunikoval." Toto vodní znamení je všechno nebo nic, a proto ne všichni zažívají své duše, které se řídí slovy, natož emocí, "říká Mesa. Scorpio (Buckle Up For A Wild Ride!)

Kozorohové (22. prosince - 19. ledna)

Zaměřené a odhodlané, a raději si udržují sami sebe. "Tento pozemský znak má větší ryby na smažení, jinými slovy, realistické je podhodnocení." Kozoroh je na misi a je to jistě, že se netýká vyjadřování sebe nebo jejich emocí, "říká Mesa. Capricorn je


BEST

Přítel, o kterém jste nikdy nepotřeboval

Ryby (19. února - 20. března) Samozřejmě se může dostat do své vlastní sny . "Emocionální a vnímaví k životnímu prostředí, to vše může záviset na momentu pro Pisces.This vodní znak má trochu každé znamení, a jejich muteable osobnost může být těžko číst. "


PŘÍBĚH: 5 Důvody Pisces Lidé jsou

Nejvíce NESPLNĚNÝ Znamenat Ambiverted

GIPHY 20. června) Zvědavý žertér a charismatický rozhovor. "Jedna věc je jistá: nebudete je chytit mluvit o svých emocích nebo o tom, co je


skutečně

se děje. Dotazují se 21 otázek, ale vždy si udržují sami sebe, "říká, takže upadnou do středu a záleží na situaci.

SOUVISEJÍCÍ: 4 Drsné ale pravdivé důvody, proč se Geminis dostanou na všechny Nervy Aquarius

(20. ledna - 18. února) Mohou být také nestálé. "Podobně jako jejich sestra vzduchovky, Aquarius s vámi bude po dobu několika hodin chatovat o čemkoli pod sluncem; nicméně neočekávejte, že se budou emočně otvírat. RÁM: 3 důvody, proč je Aquarius nejkomplikovanějším milencem ve zvěrokruhu Libra

(23. září - 22. října)


Společenský motýl, říká Mesa. "Tato vzdušná značka miluje harmonické večery, které se skrývají koktejly, ale můžete si být jisti, že nechtějí vypustit své špinavé prádlo. Váhy jsou znamením váhy a rozumu; udržují své pohodě a ujistěte se, že vše je vyrovnané a broskvové - i když tajně umírají uvnitř, "říká. SOUVISEJÍCÍ: 5 Věcí, které Libras dělají úplně a naprosto neodolatelné

Extrovertované

přes GIPHY


Aries (21. března - 19. dubna)

Procházejí životem se skalním zvukovým doprovodem, který hraje v pozadí jejich mysli. Máte spoustu toho, co chtějí dosáhnout a srdce plné zuřivost a červená horká vášeň.Jsou to šéfové a konkurenční, a mohou být neustále vzrušením, "říká Mesa.

SOUVISEJÍCÍ: 9 Věcí, které dělají Aries ženy zcela a nesmírně neodolatelné


Leo (23. července - 22. srpna)

"Novinky flash! Svět se točí okolo Lea." "Nevíte, že Extroverted je podcenění," říká Mesa. "Toto ohňové znamení je výrazné a navíc kinematografické." Leo to nic neřekne ani neudělá za správnou pozornost, "říká. > Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Chce se spojit, oslovit a setkat se s novými lidmi. Tato požární známka je typ "get-up-go", kde žije jeden den najednou a bez lítosti. Nemohou udržet tajemství, a oni si určitě nedokážou udržet sami sebe. Introvertní Střelec by byl upřímně zbytečný, "říká Mesa. SOUVISEJÍCÍ: Klady a zápory spadající do lásky se střelcem

Tento článek byl původně publikován v PopSugaru.

arrow