Nové podrobnosti o tvrzení Meghan Markle's Half-Sister, že "pravda" o budoucnosti Království by zničilo její vztah s princem Harrym

Samantha Grantová píše knihu o vyrůstání s Marklem.

Polosvětka Meghan Markleová mluví proti tvrzení, že budoucí člen královské rodiny měl špatné dětství. nedávný rozhovor s BBC Radio 4, princ Harry učinil několik připomínek o rodině jeho snoubenky, která zjevně drtila její nevlastní sestru Samantha Grant špatnou cestou. "Vždycky tam je ta rodina, část Vánočních [kde] taky, "řekl," a myslím, že společně jsme měli úžasný čas ... [Meghanova] se tam dostala a je to rodina, kterou předpokládám, že nikdy neměla. "

SOUVISEJÍCÍ: Nové detaily o minulém chování princezny Kdo nosil rastický brož se setkat Meghan Markle

Grant, která sdílí otce s herečkou

Obleky

, zpochybnila tvrzení na Twitteru. "Ve skutečnosti má velkou rodinu, která byla s ní i pro ni vždycky. Naše domácnost byla velmi normální a když se otec a Doria rozvedli, všichni jsme to udělali, takže to bylo jako kdyby měla dva domy. Nikdo nebyl odcizen

, ale byla příliš zaneprázdněná. kniha doplněná fakty a fotografiemi, "napsala v jednom tweetu. " Má velkou rodinu. Vždycky dělala. Náš otec je úžasný a zcela sebeobětován. Udělali jsme to tak, aby měla dva domy. Jaká byla legrace, "řekla v jiném." Markelina matka Doria Raglandová a její otec Tom Markle se rozvedli, když herečka byla 6 let. Její další snoubenec, Thomas Markle Grant, má snoubenku prince Harryho s Grantem, který Grant zamýšlí řešit ve své příští řečnické knize. "Hollywood ji změnil," napsala . "Myslím, že její ambice je stát se princeznou. Pravda o ní by zabila její vztah s princem Harrym." S VZTAHUJÍCÍM: 11 Skvělá věc o Meghan Markle, Snoubenec prince Harryho - včetně toho, jak jsou příbuzní Grant a Markle byli údajně odcizeni od roku 2008. V témže roce byl Grant diagnostikován roztroušenou sklerózou, která zanechala svůj invalidní vozík.

Byla naznačena, že její nemoc byla příčinou jejich odcizení. "Cítil jsem od ní odloučení, dokud jsem nebyl na invalidním vozíku," řekla.

Slunce

Není to poprvé, co Grant promluvil proti Markle a pravděpodobně nebude poslední. > "Její chování rozhodně není vhodné pro členy královské rodiny," řekla. "Královská rodina by byla zděšena tím, co udělala vlastní rodině."

SOUVISEJÍCÍ: Insider odhaluje, jak princ Harry požádal Meghana Markleho otce Její ruka v manželství

Emily Blackwood je redaktor v YourTango, který se zabývá popovou kulturou, skutečným zločinem, datováním, vztahy a vše mezi nimi. Každou středu v 10:20 hod. můžete se jí zeptat na všechny otázky týkající se sebeobžádání, datování a vztahů LIVE na Facebooku stránky YourTango. Můžete ji sledovat na stránkách Instagram (@ blackw00d) a Twitter (@emztweetz).

arrow