Online Seznamka: Bezpečnost První

Chraňte svůj počítač

Oblast online dating bezpečnost, která se často přehlíží, je chránit váš počítač. Postarejte se o své zařízení a systémy předtím, než vyrazíte na internetovou oblast, některé stránky prostě nejsou bezpečné a spammeri jsou bohatí v on-line datování. Pro vaši e-mailovou adresu a pro vyhledání webových stránek a interakci online byste měli mít firewall a antivirovou ochranu. V nejmenším možném případě budete chtít tyto dvě řešení, která jsou zdarma nabízena uživatelům domácího počítače:

Stáhnout zdarma firewall: ZoneAlarm

Volný Anti-Virus ke stažení: AVG Anti-Virus

Protect Yourself
Postarejte se o sebe také výběrem vhodných seznamovacích míst. Vyhledat a vybrat si důvěryhodnou online seznamovací službu. Jak? Začněte tím, že se budete ptali s přáteli, sousedy, spolupracovníky a dalšími, kteří pravděpodobně víte, kdo zkusili on-line datování a zjistit, které místa doporučují. Navíc vyhledávací služby pro online dating & rdquo; a uchovávejte poznámkový blok o svých adresách URL nebo odkazů na webové stránky, poplatky, pravidla a předpisy, kompletní kontaktní informace o každé a další užitečné informace, které vás zaujmou. Pak porovnejte každé místo. Vyzkoušejte pouze ty místa, kde se cítíte v bezpečí. Vyhněte se ostatním

Alex Greenberg z online dating service PriceDate.com řekl: "Měli byste se cítit v bezpečí s jakoukoli datovací platformou, kterou si vyberete. Pokud se cítíte nepohodlně, to by mělo znamenat, že je něco špatně. "

Jakmile nastavíte datum, je to dobré pravidlo, že se setkáte na veřejném místě a nejprve vám nedává příliš mnoho osobních informací.

Je-li potenciální datum požádá o peníze nebo o to, aby vám něco dělal, mělo by to být také jistý důvod k běhu!

Tak pečlivě. Zapněte počítač - a sami - se správnými nástroji a znalostmi, abyste měli bezpečné a zábavné datování.

arrow