Osoba Každý Znamení Znamení přála Byli kompatibilní s (ale nejsou)

Každý má tu jedinou osobu, která je naprosto ráda. Někdy znáte pouze osobnostní rysy, které milujete, a tam je kompatibilní znamení zvěrokruhu, které vás vždycky cítí jako nejlepší.

Pro mě je to Pisces. Z jakéhokoli důvodu byl můj život vždy s Pisceany. Moje sestra, šéf, spolupracovníci, přátelé, sakra, i můj

pes - jsou to všichni Pisceové. GIPHY

A myslím, do mého života; nebo astrologie mi pomáhá s tím. Mám rád Pisces, protože je to znamení zvěrokruhu, které je zábavné být kolem, citlivé a silné - tři věci, které zoufale potřebuji více v mém životě.

SOUVISEJÍCÍ:


Tyto Zodiacové zápasy dělají dokonalé páry a nejlepší přátele A především, když jsem kolem Ryby, chtěla bych být lepšího Vodnáře ... Samozřejmě pro mě samozřejmě ne proto, že bych chtěl zapůsobit na své Pisceanské přátele. tam je to znamení tam (možná víc než jeden), který se cítí jako perfektní zápas pro vás, ať už je to romantický zápas nebo platonický.


Samozřejmě, jen proto, že se zdá, že perfektní zodiac zápas pro vás není ve skutečnosti to znamená.

Například, Štír a Vodnář může být podobný v tom, že obě znamení vědí, jak bojovat za něčím, co chtějí, a že mohou mít ohnivou vášeň po celý život, ale dříve jsem se se Škorpiovým hněvem zabýval a sám abych se nikdy nechtěl spojit s dalším Štírkem.

Navíc Scorpio si pravděpodobně myslí, že Aquariusova odlehčivost je jen způsob, jak je udržet v ruce.

A i když to je důvod, Scorpio špatnou cestou (i když dělají totéž přesné věci)

Vidíte? Zatměníme se hlavy, i když stále můžeme odstupovat od vztahů a říkat, že se navzájem obdivujeme celkově.

Ale "celkově" se nepočítají, pokud jde o perfektní zápas. Někdy to znamená spíše vztah, kdy můžete říci, že milujete i ty nejmenší věci o jiné osobě, nikoliv

jen

celkový obraz. SOUVISEJÍCÍ: 12 Zodiacových zápasů, které dělají Nejlepší dlouhodobé páry


Navíc chcete být naprosto přesvědčeni, že znamení zvěrokruhu je vaše dokonalá shoda, a ne jen zakalený tvým okamžitým úsudkem, že? A najít ten dokonalý zápas, musíte dát pryč


si přejete

uvést seznam a získat seznam přes GIPHY Jen proto, že chcete něco v partnerovi, to neznamená, může to být složitý proces, ale pokud znáte znamení zvěrokruhu, se kterými nejste s dokonalým soubojem, pak můžete zúžit, které znamení zvěrokruhu jste s dokonalým souborem.

Pokračujte v čtení pro znamení zvěrokruhu vaše znamení

přátele

se s nimi vyrovnávají, i když se opravdu neodpovídají vůbec na základě vašeho horoskopu

ARIES (21. března - 19. dubna) Aries wis h jste byl více zápas se Střelcem, protože oba máte ten vrozený pocit dobrodružství, které vás následuje v čemkoliv, co děláte a kamkoli jdete. Nejenže si oba žádáte vzrušení a vzrušení, ale oba jste je hledali; není to bláznivá silniční cesta nebo víkendové dobrodružství, které byste odklidili. Takže zvenčí, oba vypadají jako dokonalá shoda.


Nicméně, jako Aries, jste více strukturovaný rutina v životě. Jistě, vždycky si děláte čas na zábavu a hry, ale také si ceníte silné pracovní etiky a schopnost přemýšlet o tom, co potřebujete. Co se týče Střelce, hledající dobrodružství vám dělá skvělou kombinaci, ale v životě neexistují žádné skutečné priority pro toto znamení; je to spíše o tom, že půjdete s tokem, který nejste fanouškem.

Skutečně: 10 jednoduchých způsobů, jak používat "Zákon přitažlivosti", abyste našli vaše duševně.

TAURUS (20. dubna - 20. května)

Taurus, rád byste se s Rybami vyrovnali, tvrdý. Není to tolik, že byste hledali zápas, který vám poskytne vášnivý sex, což není špatná věc, ale chcete zápas, který se týká romantiky a náklonnosti - dvou věcí, které Pisces prospívá. Ale ani jeden z vás není jednorozměrný a některé části osobnosti Piscesu prostě nemají pravdu s vámi.

Být jako Býk, jste velmi obeznámeni s tím, že stojíte, když se věci nestanou vaší cestou. Nebojte se trochu tvrdohlavě, abyste nemuseli dělat kompromisy, co chcete (a potřebujete), a to jak od jiných lidí, tak obecně.


Ryby jsou však velmi "jít s tokem "Druh znamení, což by mělo za to, že máte pocit, že máte pořád celou šanci. Potřebujete zápas, který je silný, ne měkký

S VZTAHUJÍCÍM: Věk, který se konečně setkáte se Soulmatem podle Vašeho Znamení Znamení

GEMINI (21. května - 20. června)

Gemini duální osobnost, kterou považujete za důležité při hledání zápasu. Na jedné straně můžete být velmi vzrušivý a společenský, zatímco na druhé straně jste velmi zamyšlený a vážný.

S zápasem jako Virgo, máte pocit, že vaše vážná stránka je získání veškeré lásky a vaše sociální motýl straně není.


Určitě chcete mít zápas, který vás povzbudí k tomu, abyste se více zabývali životním aspektem, ale zapomínáte, že vaše kreativní strana potřebuje i lásku. Panna by vás mohla vždy držet na prstech, ale je tu určitá úroveň vzrušení, kterou vám chybí. Pro vás by tento zápas vypadal nejprve jako zápas nejprve v nebi, ale po chvíli zase otupělý a jednostranný. Jinak řečeno, BORING.

SOUVISEJÍCÍ: Jeden znak, který potřebujete zůstat v pekle z, na zvěrokruhu

Rakovina (21. června - 22. července)

zápas s váhou, rakovinou. Vy obojí vidíte důležitost bezpodmínečné lásky, a zatímco vy sami nemusíte být pro láskou k sobě, Libra jistě je. Milujete myšlenku na to, že si hrajete navzájem silné stránky, protože máte pocit, že to je to, co vytváří trvalý vztah.

Ale právě proto, že máte velmi podobné síly - jako plné lásky štěněte - podobné slabosti jsou tím, poprsí. Ani jeden z vás není dobrý, když mluví o svých pocitích, když jsou méně než dokonalí, a když přijde na to, aby to vyhnuli, měli byste spíše ignorovat celou věc místo toho, abyste ji vyřešili.


Když je tento zápas dobrý , je to skvělé, ale když je to špatné, je to AWFUL - důraz na hrozné.

SOUVISEJÍCÍ: 44 Musí-klást otázky, aby zjistil, zda jste kompatibilní pár

LEO (23. července - 22. srpna) Pokud by v tomto zápase nebyly žádné chyby, Leo, ty a Capricorn mohl vládnout světu. Množství pohonu, které máte v malém prstu, je více než většina ostatních znaků v celém těle. Oba víte, co je potřeba k úspěchu, a nejsou ti, kdo by se vrátili dolů, když se věci staly chlupaté - a to jak v obchodě, tak ve vztazích. Navíc ty jsi takový zápas, který vítá trochu přátelskou soutěž mezi těmi dvěma.

Ale když to všechno vypadá jako skvělý zápas s tebou, Leo, stále existují nějaké problémy, které se vám nedaří kolem. A jedna věc, na které se můžete dohodnout? Když jsou ve vztahu nějaké problémy, je to vaše cesta nebo dálnice. Milujete rovnováhu mezi prací a hrou a věříte v zacházení sami. Ale Capricorn je mistr sebeovládání, takže pokaždé, když se

do


zachází s sebou, připadá to jako přehnanění, což je obrovský ne-ne pro vás.

SOUVISEJÍCÍ: 25 Znamení Vaše Soulmate Masquerading As Váš nejlepší přítel

VIRGO (23. srpna - 22. září) Panna, to, co byste nejvíc miloval, kdybyste se s Leem setkali, je, že mezi vámi vždycky bylo nějaké setkání mysli. Obě máte rádi, jak se dostat do hlouposti předmětu, o němž jste vášniví, a víte, že tvrdá práce se vždycky vyplatí. Pro vás je tento zápas spíše o tom, jak se vaše hranice vyvíjejí a že se skutečně lépe seznámíte s vámi. Samozřejmě, existují některé věci, které nemůžete omluvit a Leovo chování je jedním z nich. Chtěli byste být klidní v zákulisí, kdo dostane hodně hotovo, ale nemusí to za to. Leo na druhé straně vždy vypadá, že hledá validaci kdykoli je to možné. Místo někoho, kdo si myslí, že si zaslouží pat na zádech, vše, co vidíte, je arogance, což není něco, s čím se můžete vyrovnat v partnerovi.

S VZTAHUJÍCÍM: Existuje jedna cesta, jak přesně vědět, když váš Soulmate myslí na vás


LIBRA (23. září - 22. října)

Zvenčí se zdá, že zápas mezi vámi a Gemini je neuvěřitelný, Libra. Obě máte rádi zábavu a radost z života, a protože si oba myslíte stejným způsobem, je skoro strašidelné, jak jste podobní. To znamená, že když se věci zhoršují, jste tak různí, jak přicházejí. Jako Váhy, nejste velký fanoušek konfrontace, ale nikdy nezapomínejte, že Gemini se vůbec nebojí.

Gemini přinese tvrdé věci, když si to radši vyměníte pod koberec, ale nedělej žádnou chybu: v tomto zápase se neočekává žádná bitva. Ve skutečnosti jediný čas, kdy uvidíte Geminiho hněv, je, když je vaše chladné rameno příliš mnoho na to, aby se s ním mohlo vypořádat. Jistě, můžete být nerozhodný a trochu vločkaný, ale když byste raději předstírali, že se neshoda nikdy nestane, Gemini by se raději vyhnul.

SPOJENÉ: 8 způsobů, jak zjistit, jestli je s vámi intelektuálně kompatibilní


SCORPIO 23. října - 21. listopadu)

Pokud byl zápas založen výhradně na románech a vášeň, Scorpio, vy a Taurus byste vzali dort. Obě jste pochopili, jak důležité je udržet romantiku naživu ve vztahu a být dvěma vášnivými jednotlivci, děláte velmi milující pár. Možná nebudete nejlepší při práci na neshodách, a řekněme to, všechny argumenty, ale víte, že to, že se frisky zbaví.

Když hovoříme o argumenty, jediná věc, jít je skutečnost, že jste oba příliš tvrdohlavý pro vaše vlastní dobro. Kdykoli vy dva nesouhlasíte, je to jako dvě cihlové zdi, které se navzájem bojují. Už víte, že se vám nedaří, ale nemusíte to dokázat někomu, kdo je stejně tvrdohlavý jako vy. Až nikdo z vás nebude chtít zpátky, není to vždycky dobrá kvalita.

SOUVISEJÍCÍ: Tyto 6 párů Zodiak jsou více kompatibilní než někdo jiný


SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)

můžete velice obdivovat Aquarius, protože máte pocit, jako byste mohli vidět hodně z vás v znamení. Zoufale chcete, aby tento zápas fungoval, protože se podle vás zdá být jedním z nejjednodušších partnerství, které byste měli. Jste oba vášniví a zvědaví na život a vyděláváte z toho všeho co nejvíce a když se cítíte silně na něčem, nikdo z vás se nebojí bránit.

Ale jen proto, že jste oba dva z vás trpěliví, Neznamená to, že jsi to udělal ve stínu. Jako Střelec se vám líbí myšlenka udržet všechny na vaší dobré straně, i když stojíte za něco, v němž věříte; rádi vám slyší všechny POV. Vodnář by spíše nepřátelům hovořil, místo aby přizpůsobil názory, aby všichni ostatní byli šťastní.

KAPITOLA (22. prosince - 19. ledna)


Kozoroh, co vás nejprve přitahovalo k Beranu, bylo rozhodně pohonem toto znamení má úspěch. Stejně jako vy, Aries ví, že úspěch vyžaduje těžkou práci a vyčerpávající odhodlání dostat to, co chcete v životě. A kdo ví tohle lépe než ty, ne? Společně jste jako mocenský pár, který by si všichni přáli, pokud by jen mohli s vámi držet krok.

Ale, bohužel, nejste perfektní zápas. Víte, že úspěch spočívá v tom, že je praktický a používáte svou hlavu. Co se týče Ariesu, je úspěšné všechno o tom, že byste riskoval a někdy byste s vaším střevem. Nemůžete popřít, že se jedná o obdivuhodný rys, ale skutečnost, že Beran je ochoten jít z kurzu na úspěch, zdůrazňuje, že jste dělali příliš mnoho. Jsi příliš hodně známá jako hra na to, abys byl s tímto druhem myšlení spokojený.

Související články: Překvapivá pravda o Soulmatech

AQUARIUS (20. ledna - 18. února)


Aquarius, váš dokonalý zápas by byl partner, který je stejně odhodlán dělat rozdíl ve světě jako vy. A ve Scorpio, máte pocit, že byste mohli vidět, že se to děje. Jste oba neuvěřitelní vůdci, kteří hledají sílu, když vidí svět jinak a jsou nezávislí. A protože ani jeden z vás není příliš potřebný, máte rádi, že můžete být dvěma jednotlivci v partnerství.

To znamená, že dvě tajemná znamení NEVYVÁDÁVÁ dobrou shodu, a to navzdory vaší naléhavosti, že to využijete ve svůj prospěch. Nejprve byste si možná mysleli, že jste sexy, že jste oba tajemná znamení, ale jakmile se začnete vzájemně lépe seznamovat, uvědomíte si, že jste absolutně nevíte o sobě. Štír je pro vás příliš tajný a vy jste příliš zblízka pro Štíra a oba z vás jsou příliš tvrdohlaví, abyste si uvědomili, že to nefunguje.

S VZTAHUJÍCÍM: Vaše Znamení Znamení Přátelství Kompatibilita Určuje Typ BFF Jste

PISCES (19. února - 20. března)


Vše, co jste kdy chtěli v partnerovi, Pisces, je někdo, kdo vás bez slov rozumí. Rakovina je někdo, kdo je stejně intuitivní jako vy a ví, že dobrá shoda je mezi dvěma znaky, které mohou milovat svobodně a bez soudu. Obě máte ideální pohled na život, který vám udržuje pocit romantismu a láskyplné a emocionálně otevřené, téměř po celou dobu.

Ale stejně, jak jste nenáviděli přiznat, že jste se přizpůsobili znamení, které by mohlo být vaše dvojče Vždycky je to dobrá věc. Protože jste oba tak emocionální, znamená to, že někdy dochází k přetížení pocitů, které nikdo z vás není schopen zvládnout. Místo toho, že máte partnera, který vidí sílu v vzájemné závislosti, máte rakovinu, která vidí sílu jako vždy

jedno jednotku bez velkého prostoru pro individuální růst (AKA není vaší věcí) SOUVISEJÍCÍ: 12 Zodiac zápasy Udělejte děsivé páry

Emily Ratay je plnohodnotná spisovatelka žijící v Pittsburghu. Je to vášnivá životní situace a feminismus, a ví, že všechno je v tom správném páru bot. (9 obrázků)


Foto: weheartit

Jacqueline Treboschi

(9 obrázků) Blogger Láska

Přečtěte si později


arrow