Znamení zvěrokruhu, které láska mazlení (a ty, které touží jejich osobní prostor)

Do lžíce nebo do lžíce. To je určitě otázka. Jsem někdo, kdo potřebuje spoustu osobního prostoru, což znamená, že mám kolem mě obrovskou osobní bublinu téměř po celou dobu a dělám divné, že lidé se dostali příliš blízko ke mně. To znamená, že to znamená, že mě lidé pořád lákají lokty, když jsme na přeplněném autobusu nebo můj přítel, který miluje mazlení, prakticky mě prosí, abych lyžil, když jsme v posteli, mé hranice jsou mé hranice.

Čtěte Více

11 Věcí, které děláte, způsobí, že vaše vagína vůně a chuť špatná

Nyní víte. Nebudu lhát, strávil jsem nekonečné hodiny Googling, abych zjistil, co má vagina vůně, a nejlepší odpověď, kterou jsem dostala, je kovová. Je to lež, když se tě snaží přesvědčit, že vaše vagína by měla vůně jako absolutně nic, takže se nenechte zmást. Mohu však také myslet na nespočetnásobná období, kdy jsem se dostal do panického režimu, abych zjistil, co je ne-tak-kovový zápach tam.

Čtěte Více

Věda říká, že byste měli TOTALLY napsat ten opilý text

Jste vítáni. By Julianne Ishler Máte několik smíchaných nápojů a najednou se cítíte nuceni psát to překvapivý text vašemu exu, který stále používá vaše heslo Hulu. Jerk Ale měli byste? Nedávné studie napsané australským psaním blogu zjistily, že ANO, měli byste s jedním důležitým upozorněním. zda je v každodenních situacích pravdivá věta "Napište opilce, upravte střízlivost".

Čtěte Více

6. Dubna Fools 'pranks k vybujení vašeho sociálního mediálního vesmíru

PUNK'D. I pocházejí z velké rodiny, což znamená, že dubenský bláznivý den byl v podstatě žert olympijských her. Nikdo ji nepoškodil. Takže to by nemělo být překvapením pro někoho, co nenávidím nejvíce skoro všechno, co je tam. Všechno, co říkalo, si myslím, že existují způsoby, jak se s lidmi setkávat v dubenových hloupých dnech, aniž by se cítili rozpaky nebo způsobili je to skutečná fyzická bolest (viz: každá žert, kterou kdy na mně hrál můj bratr v dějinách nepaměti).

Čtěte Více

6 Reálných cest Mé úzkosti mě učiní více úspěšným

Není to všechno špatné. Abych byl jasný, nikdy jsem nebyl formálně diagnostikován s úzkostí porucha. Nicméně jsem udělal v psychologii drobné, což znamená, že můžu diagnostikovat sám sebe. Kidding. I když jsem nemusel mít oficiální diagnózu, strávil jsem dost stresující noci, přitiskl jsem si na nehty, kousl do nehtů, dokud to neublíží, a přitáhl si vlasy, abych věděl, jak se cítí úzkost, nikdy není opravdu zábavná.

Čtěte Více

Pokud to neuděláte, můžete vysušit vaši vagínu

Dvanáct, dámy! Vzhledem k tomu, že po léta vedoucího k tomu jsem doufala, že najdu kondom a stanici banánů, která se nachází u mého stolu. (Samozřejmě, že to vlastně nepadlo takhle, ale nejsem hořká - slib.) Nicméně, jediná věc, kterou si nepamatuji, že jsem se během sexu nebo nějaké jiné zdravotní třídy věnovala tomu, bylo, že ( )> Voda je jako tebe ( )> > léčit na všechno, nebo tak, jak to vypadá.

Čtěte Více

Co je to být tlustá žena v éře takzvaného "tělo pozitivity"

Přestaň mi říct, že jsem krásná "navzdory mé velikosti". Jednoho dne, když mi asi 20 let, jsem se vrátila k autu poté, kdo pracuje z jejího domova. Musel jsem zaparkovat dva bloky daleko, protože NYC parking je naštvaný. Cítil jsem se horko; moje vlasy svítily, dokonale skočily a cítila čerstvě ze šamponu, směs hardcore feminismu a meruněk.

Čtěte Více

12 Způsobů, jak potlačit příznaky deprese, jak fyzické, tak duševní

Malé věci, které děláte, dělají obrovský rozdíl Carol Bluestein V průběhu let se zabývala mou depresí, shromáždila jsem a použila tyto taktiky, abych mi pomohla vypořádat se se zákeřnými symptomy deprese, které se skrývají těsně pod povrchem mého vědomí. Nejsou to lék ani terapie. Sdílejí je jako vyrovnávací mechanismy, které vám mohou pomoci lépe se orientovat ve vašem dni, nabízet nové perspektivy a energizovat váš duch.

Čtěte Více

5 Devastující pravdy Náboženské homosexuály přání našich společenství

Máme hodně bolesti. je to, co od vás chci. "Program gayů" je termín vynalezený pravicovými křesťanskými skupinami, ale odráží to, jak komunita všech náboženství vidí gay aktivismus. To je považováno za útok na morálku. Pokus o nábor nových členů a normalizaci zvráceného způsobu života. Jako někdo, kdo se aktivně rozhodl být náboženský, když jsem byl mladý - byl jsem vychován jako ortodoxní Žid - kdysi jsem měl podobné postoje.

Čtěte Více

18 Sylvia Plathová cituje, že se nakoukne uvnitř deformované mysli brilantního spisovatele

"Perfection is terrible , nemůže mít děti. " Bell Jar je pravděpodobně první věc, která vám přijde na mysli, když slyšíte jméno Sylvia Plath. Je to pravděpodobně její nejznámější práce, ale tento americký autor a básník strávil svůj krátký život psaním stránek poezie a příběhů. Platící z Bostonu byla zveřejněna v místním příspěvku ještě předtím, než dokončila deset a začala být uznávaný autor po vysoké škole.

Čtěte Více

Jen proto, že jsem tlustý, neznamená, že nenávidím tenké ženy

Nebo někdo. " Je to jedna z těch žen, která je posedlá její váhou. " Po každé poznámce je to stejné podívej se na můj směr, stejný tichý žalobní důvod k mému pochopení a souhlasu, když odstraní někoho jiného právo mít pozitivní sebeúctu. Koneckonců, jsem tlustý, měl bych skočit na možnost kritizovat další ženu za zločin, že je tenký, že jo?

Čtěte Více

11 Způsobů, jak se můžete stát lepším v rámci jedné minuty

Za minutu pop, nemůžete si dovolit vyzkoušejte. Jste zaneprázdněni AF - jakákoli sedmnáctiletá osoba může text své nejlepší kamarádky. A vaše AF může být kolosálně odlišné od Steva Harveyho, takže se shodneme na tom, že všichni jsme pravděpodobně příliš zaneprázdněni, abychom se opravdu pustili do mantry "být lépe" a my všichni se zdáme, že v těchto dnech jsou vnímaví.

Čtěte Více

Jedna jednoduchá metoda, která vám pomůže s vědomím, že někdo leží

Nebudou moci uniknout lží. testovala spolehlivost různých technik detekce ložů. Některé metody jsou poměrně účinné, ale pouze pokud jste řádně vyškoleni a často tyto cvičení praktikujete. Ale neexistuje žádná detekce "kouzelné kulky", která by fungovala pokaždé a s každou osobou. Existují jen pravděpodobné skutečnosti: Na základě chování této osoby je pravděpodobné, že je pravděpodobné, že je pravdivý?

Čtěte Více

Jak rozvinout svůj mužský okraj: 9 kroků, jak se stát BEASTem

Zde je všechno o tom. Hledáte rozvíjet svou mužskou hranu? Máte někdy pocit, jako byste ve svém životě neměl vášeň, oheň nebo odvahu? Myslíte si, že se cítíte nemotorně, nudně nebo příliš příjemně? Zdá se vám obtížné zůstat motivováni ve vaší kariéře, přitahovat romantické partnery, kterým jste hluboce nuceni, nebo hledat odhodlání dodržovat vaše závazky?

Čtěte Více

6 Způsobů, jak pomoci lidem, kterým milujete, buďte v pořádku, ne vždy se cítíte v pořádku

Jako sh * t, kdybychom našli další možnost ... Život s duševním onemocněním je často náročný. To může být zhoršeno slovy, postoji a postoji světa kolem nás. Jednoduše řečeno, svět není duševně nemocným místem. Některé vzory, které to dělají, jsou tak všudypřítomné, že i ti z nás, kteří se vyrovnávají s duševními chorobami, se s nimi zabývají.

Čtěte Více

ŽEny sdílejí, jak Catcalling opravdu dělá je cítit

A rozhodnete se, že budete žít tak, zažijete spoustu různých věcí. Některé z těchto věcí budou úžasné. S clitorálními orgasmy je pro jednoho velmi pěkné. Oni jsou tak skvělí, že se doopravdy vyrovnají za to, že všichni zažijí celou vagínu - krvácení - jednou za měsíc věc . Bohužel není žena orgasmy a návštěvy Sephory.

Čtěte Více

29 Feministický Caitlin Moran Citáty, které vás zatrají, jsou hrdí na to, že jste žena

Inspiroval vás, aby jste zkopli zadek a oslavili svou ženskost. Jeden z devíti dětí, Caitlin Moran vyrůstal v jedné z nejlepších hippie rodin ve svém sousedství. Když se Moran stane jedním z nejlepších britských novinářů, anketářů a publicistů. Zatímco se tyto úspěchy mohou zdát překvapivé pro některé, vzhledem k jejímu pozadí, ti, kdo zná Morana osobně, Moran byl od mladosti přesvědčen, že se stane spisovatelem a začne vítězství v psaní cen ve věku 11 let.

Čtěte Více

Jak nakonec nechat malé věci jít, takže můžete být šťastnější (ve 2 jednoduchých krocích)

Jednoduché (ale efektivní) způsoby, jak se soustředit na dobro. V určitém okamžiku, bez ohledu na to, jak jsme šťastní, něco, co bychom si přáli, neobtěžovali nás, nás obtěžují a lidé, že to, co si myslíme, jsou bezvýznamné. Ale absolutně nejhorší věc, kterou někdy můžeš říct někomu, co je něco obtěžovaného nebo uráže- ného, ​​je: "Ale není to moc, nech to jít.

Čtěte Více

13 Memes, které dokazují, že vaše Boobs chcete být ZDARMA

Jen se zeptat na holky. Ever Podprsenka je jako byste ve vztahu, který opravdu chcete oddělit, ale jste přilepená, protože to, co by lidé říkali, kdybyste se rozhodli jen vzdát - obzvláště pokud máte velké prsa přes GIPHY Přečtěte si: 23 nejlepších Donaldových Trumpů Memes Online, které vás rozesmějí!

Čtěte Více

8 Kouření Hot Swimsuits pro ženy s velkými Boobs

ŽEny s velkými prsa by měly být také oblečené v bikinách. Navzdory jasnému zmatku v sezónách přes Matku přírodu - sníh týden a slunce další - léto ve skutečnosti za rohem. A pokud je léto za rohem, víte, že letní oblečení (číst: plavky) již udeřilo do obchodů, takže je čas vyzdvihnout pár nových bikin nebo monokin, které se připravují na všechny vaše léto, od opalování až po slané přílivy vlévají písek do vašich dna Víme, že nákupy pro naše typy těla mohou být obzvlášť obtížné na trhu, o kterém

Čtěte Více
arrow