Orální sexový simulátor "Sqweel" vypadá podivně AF, ale to mě poslal k orgasmu nebe!

Chystáš se o tuto otevřenou mysl ... Hledáš snadnou cestu k orgasmu? Nějaký způsob, jak rychle vyvrcholit? Něco, co sexuálně povzbudí celé tělo a zkažuje vás s potěšením? přes GIPHY No, my všichni nechceme to ...? Bohužel, nemůžeme to vždy dostat od naším partnerem přesně, když to chceme, takže se zaměříme na masturbaci a na naše oblíbené sexuální hračky.

Čtěte Více

Teen prodává její Virginity za cenu, která je v Hong Kongu

Nyní je to neslušný návrh! Sex se prodává. Ale to, co má skutečnou moc, je panenství, a Aleexandra Kefren dokazuje, že panenství je v horké poptávce. Nyní, ve věku 18 let, a proti přáním přátel, Rumunka úspěšně vydražila své panenství podnikateli v Hongkongu. Identita kupujícího nebyla odhalena. Nicméně to, co víme, je to, že nejvyšší nabídku nabídl, aby měl sex a de-virgin Kefren za 2,3 milionu eur, což je ekvivalent téměř 2,5 milionu dolarů.

Čtěte Více

Co to znamená, když člověk dává sexuální hračky do jeho boku

Bob a Anne jsou ženatí 10 let, víceméně šťastní. Žádné děti. Dvě zaneprázdněné, stresující kariéry, které jsou stále přilepené v režimu ne-začátečníky, ale jen se pohybující dopředu příliš pomalu. Minulý měsíc našla v zadní části zásuvky jejího muže anální hračku a vyděsila se . Poté prošla vyhledáváním svých webových stránek a zjistila, že se dívá na transgender porna.

Čtěte Více

Tyto ženy mají více sexu než kdykoliv předtím - a jsou nad 70

#GOALS S trochou mého života žil jsem úplně vidět, že je to velice zábavné sex. Ačkoliv se nedomnívám, že by se mě sexuální život změnil (s výjimkou toho, že by to mohlo být pravidelnější) přesně se ujistěte, že budu hrát na úkol, jakmile budu ve svých geriatrických zlatých letech. Ale jistě mám Ronni Verebay - 71letého Newyorčana, který má "hodně sex "- jako #Goals.

Čtěte Více

5 Fakta o tom, jak velikost vašeho klitorisu ovlivňuje vaše orgasmy

Clit pro výhru Je to legrační, ale neslyšíte ženy mluvit o velikosti klitorisu, mluvit o velikosti penisu Je zřejmé, že obě věci jsou celkem odlišné, ale oba obsahují erektilní tkáň a hrají velkou roli v sexuálním potěšení, takže co dává? Z velké části mají ženy dvě mylné představy o jejich vaginální kapucí, ornament, klitoris: První, že je to velké tlačítko, které vám způsobí orgasmus, pokud bude dostatečně pohyblivý a druhý, že "malý" klitoris může způsobit orgasmus nemožný.

Čtěte Více

Každá žena potřebuje člověka, který přesně ví, jak jí prsty

Pojďme rovnou k věci: každá žena by měla mít milovníka, který jí prsty. A když ti říkám prst, myslím tím prstem s chutí a vášní. Pro dámy, kteří chodí s muži, mám na mysli prstem tebe, aniž byste si mysleli, že by si do ní vložil svůj pták. Myslím tím, že jsi tak dobře, že ti to opravdu nemusíte starat.

Čtěte Více

Rodiče: Nemáte právo na to, aby policajt vašeho dcera Virginity

Vaše dcera NENÍ povinna vám slibovat něco o svém těle. > Když jsem byl na střední škole ve druhém ročníku, dostali jsme oznámení, že v hledišti školy bude povinné shromáždění. Neměl jsem tušení, o čem to bylo, ale když byla moje skupina zavolána, šla jsem a poslušně sledovala, jak tři nebo čtyři členové skupiny podporující abstinenci vystupují na jevišti.

Čtěte Více

Studená tvrdá pravda o tom, co je to "Peg" Guy

Nemůžete to dělat ... všechno. Pokud jste neudrželi své Broad City nebo se vám nelíbí sledovat porno obecně, pak možná nebudete vědět, že tohle je obrovský trend právě teď. Pegging znamená, že žena (obvykle) používá popruh na dildo a proniká muži (obvykle) anally. Jsem nesmírně šťastný z tohoto trendu!

Čtěte Více

10 Mužů vysvětlit, proč opravdu nechtějí jít dolů na vás

Hanba na vás, kluci. název hry, pokud jde o sex. Pokud ho odvedeš, bude lepší, aby ses dostal za , nebo je to pravděpodobně konec tohoto vztahu. Ale otáčení je vždy férovou hrou? Pokud ho foukáte, je na vás povinen provést orální sex? Kdyby měl orgasmus, měli byste vždy také orgasmus? Kdo by měl nejprve orgasmus?

Čtěte Více

11 ŽEny popíše, co mužský penis opravdu chutná jako

"Jako gumová panenka, točená továrna. " Když přemýšlíme o lízání nebo sání penisu, můžeme přemýšlet o potěšení, které náš partner vyvede ze zkušenosti. Ale jak často jsme opravdu upřímní sami o těch nejzákladnějších otázkách: co chutná penis? Stejně jako u něčeho jiného, ​​co dáváme do úst, chuť se bude lišit.

Čtěte Více

25 Myšlenek každá žena má před sexem

Zní to divně. Všichni jsme viděli tuto mému ... ... a pokaždé, že to je jen tak veselý jako naposledy Proč? Protože jediná věc, která je zábavnější než univerzální pravdy, jsou myšlenky, které procházejí ženskou myslí v těch okamžicích, kdy běží na sprchování a holení - okamžik, kdy je vykreslování na získání peenu.

Čtěte Více

10 Funny Pickup Lines pro HOT Repairmen ve vašem životě

ŠRoub uprostřed šroubů Víš, jaké literární zařízení je téměř nemožné používat upřímně? Zvedněte linky Jo, vyzvedněte linky jsou jako ten správný, ale naprosto opilý chlap bar. Myslí si, že jsi roztomilý a myslí si, že řekne něco jako "ty se všemi těmi křivkami a se mnou bez přestávek", ve skutečnosti mu udělí přístup do vaší vagíny.

Čtěte Více

Všechny sexuální otázky, které jste chtěli požádat o muže: Zodpovězeno muži

Můžete zjistit, kdy to dívka předstírá? neuvěřitelnou pozdní příčku na Reddit. Vždycky se to zdálo jako místo pro napůl pečené nápady, neproniknutelné vtipy, neudržitelné názory, mikro-trendy proti hipsterům a chápání občanské vigilantismu. Chlapci se mýlili, že se mýlili. Naši přátelé v katalogu nám pomohli shromáždit otázky od "Reddit" a rozhodli jsme se jim odpovědět co nejvěrněji (dokonce i ty, t si zaslouží odpověď).

Čtěte Více

5 DŮLEŽITÉ Důvody být Bi, Pansexual nebo Queer je tak zatraceně mátl

PRO BOHA! Štítky! Vykopám všechny - chlápky, mláďata, lidi, jejichž instalace se tradičně přizpůsobuje jejich pohlaví, těm, kteří se neshodují a všude mezi nimi. Někteří mohou říkat, že bisexualní, někteří pansexuální a někteří divný. Nezáleží na tom, jaký štítek si vyberete pro sebe. Důležité je, že jsme všichni ve stejné lodi a měli bychom se navzájem podporovat.

Čtěte Více

Muži chtějí být lákají - a tak dělají jejich penises

PS Bude to lepší pro oba! Valerie Baber Mezi mnoha poučeními, které jsem se dozvěděla od mužů v mém životě, může být pro ženy zvláštní překvapení, že ne všechny kouření jsou vytvořeny rovnat se. Ve skutečnosti je to něco jako špatné kouření a muži jsou zklamáni ústními dovednostmi jejich partnerů častěji než dámy mohou vědět.

Čtěte Více

7 WILD-Ale-pravdivé věci, které se přihodí k vašemu tělu Když máte sex

Sázkajte, že jste zvědaví! Sarah Klein závodní srdce, vyplavená kůže, okamžitě nutně nutkat, aby se napnul). Sex mění člověka ... alespoň na několik minut. A nejen proto, že jste zachyceni v hrůzách vášně, ale kvůli celému procesu - od inkluze touhy po orgasmické vyvrcholení i mimo ni - je plný z fyziologických reakcí z hlavy do prstů (dobře, alespoň přes stehna).

Čtěte Více
arrow