Tyto 6 Znamení zvěrokruhu mají "těžké na vnější straně, měkké na vnitřní straně" Osobnost

stále vím jako dítě .. Vím, jak těžké to může být, když chceš být co nejpravděpodobněji, ale stále se skrýváš skrývající své pravé já pod tvrdým vnějším pláštěm

přes GIPHY

Samozřejmě , Já jsem ten člověk, který nosí všechny své emoce na tváři, namísto toho, aby byl mistrem, který skrývá to, co opravdu cítím, takže se bohužel nesoustředím na tyto znamení zvěrokruhu.

Co nás činí tak odlišné - já a tyto šest znamení zvěrokruhu - je to, že když chtějí skrýt to, co cítí, mohou být opravdu dobří, když se postaví do zdi, takže lidé prostě myslí, že jsou děsiví a tajemní místo toho, - na druhé straně - snažím se být tajemným člověkem, který vás pouze informuje o tom, co cítí, když Chci, abyste to věděli, ale moje obličej jen dává všechno pryč. Ale pojďme se zabývat otázkou, která dělá tyto znamení zvěrokruhu, aby skryli své pravé pocity v první řadě za tvrdou vnější skořápkou. Proč je tak špatná věc být někdo, kdo se cítí hodně?

SOUVISEJÍCÍ:

Znamení zvěrokruhu, kteří skryjí své pocity - a ti, kteří najdou sílu v ohrožení

Jistě, existuje možnost, máte pocit, jako byste byli nestabilní nebo vždy překračovali, kdykoli vyjadřujete své pocity, ale tito jsou obvykle stejní lidé, kteří jsou buď v rozpacích, aby ukázali své emoce, nebo nevědí, jak to dělat zdravým způsobem.


Měli bychom objasnit, astrologie nám může pomoci rozdělit znamení zvěrokruhu do jedné ze tří kategorií; ti, kteří jsou emocionálně stabilní, ti, kteří budou skrývat všechno, co se kdy cítí pryč, dokud nejsou mrtví. Ti, kteří vypadají tvrdě zvenčí, ale jsou uvnitř měkký (jinými slovy trochu ostatních dvou


Jsou-li tato skupina znamení zvěrokruhu kolem lidí, kterým záleží a věří, jsou to jejich nejvíce autentické já.

Vědí, že se mohou vyjádřit, aniž by je někdo soudil a mají tendenci být otevřenější jejich pocity. To je, jak víme, že mají měkké gooey centra

přes GIPHY

SOUVISEJÍCÍ:

6 Znamení zvěrokruhu, kteří skryjí své pocity (a jsou nepohodlné s emocí)

Ale kdykoli mají pocit, že potřebují být na stráži a je těžké, aby se ti otevřeli, dokud nebudou vědět, že jim neublížíš ani je nezradíš, to je, když je máme zrovna tak těžké vidět na vnější straně.


Ale ne jen tyhle příznaky kteří dělají co mohou, aby ochránili své skutečné pocity. Všichni se chceme chránit před tím, abychom se zranili nebo se naše srdce zlomilo. A i když jsme velcí fanoušci lásky a nových přátel, existuje ještě možnost, že se nám to znovu a znovu zraní. , opravdu, tyto horoskopy nevytvářejí tvrdý vnější plášť, protože to chtějí, ale proto, že se cítí bezpečnější a chráněnější. A když se začnou o vás více cítit, uvědomíte si, že tyto šest znamení zvěrokruhu v astrologii se může zdát tvrdě na vnější straně, ale ve skutečnosti se cítí hodně zevnitř.


ARIES (21. března - 19. dubna)

Nejprve dostat stereotyp z cesty: Jen proto, být zastrašující, neznamená, že je nenávistná nebo nepřátelská. Ve skutečnosti energie, která vyzařuje z Aries, je něco nejen důvěry, ale také něčeho, co dokazuje, že existuje mnohem víc pro Berana než pro oko.

Jistě, může být občas hrdá a dokonce i trochu tvrdohlavá, ale tvrdá jako nehty? Pouze na vnější straně. Pokud jste jedním z nejbližších přátel Aries, určitě jste viděli tuto jemnou stránku její. Někdy se může chovat jako maminka ve fotbalové hře; vždy vás rozveselí a ujistěte se, že víte, že je tam pro vás a jen pro vás.

Jinými slovy, Beran má mnoho pocitů, ale místo toho, aby to nechal být emocionální, znamená to, že se stává obrovským příznivcem její kamarádi. Tohle je jedna z milionů.

SOUVISEJÍCÍ: Jsem silná žena, ale jsem unavená předstírat, že nepotřebuji Romance


LEO (23. července - 22. srpna)

Leo by nejlépe mohl být popsán jako klon Anny Wintourové - špatný šéf v patách, který nosí sluneční brýle, takže se neotočíte kamenem s jedním chladným pohledem od ní - jak je to takhle?

Leo ain ale obrovský medvídek se zlatým srdcem ... Jako ty obrovské plyšové medvídky, které vidíš u Costca, které jsi vždycky chtěla, ale nikdy neměla důvěru, aby si sami koupila. být trochu nemotorná a plná sebe sama občas, ale nemáme všechny naše downfalls? Když se Leo stará o tebe, takhle ji nikdy neuvidíš. Leo obopne své pocity v bublině, takže dokud se vám nedá úplně důvěřovat, má trochu pojištění, pokud jí ublížíte.

Pokud má pocit, jako byste nemohl být důvěřován, je to její chladnější, tvrdší strana


VIRGO (23. srpna - 22. září)


Panna je vše o podnikání a ne hraje, protože se cítí, jak ji vidí svět - a když ji nemusí připustit, stará se o vystoupení. Ale jestli nějaké znamení je ztělesněním, že je těžké zvnějšku, ale je uvnitř měkké, je to děvče, Panno. Když se dostanete přímo do jejího měkkého centra, uvědomíte si, že se jí tolik stará tolik, že může být někdy ohromující.

Když se k tomu dostanete, Panna má pro sebe sama vysokou úroveň - to platí pro ni osobní život, její profesní život a její roli ve svých vztazích. Když nesplňuje tyto standardy, může na její velmi měkké středisko položit další tvrdou vrstvu. Ale to neznamená, že se jí už nestará, ale to znamená, že se cítí špatně, že se nesnaží tak tvrdě jako myslí si, že by měla mít. Ať tak či onak to řekneš, Virgo cítí spoustu - někdy příliš mnoho - a může se jí vyhnout.

SOUVISEJÍCÍ: 23 Inspirující citace, abys ti připomněl žít peklo z tvého života

SCORPIO (říjen 23 - 21. listopadu)

Štír je jedním z těch znamení, které nejsou "ani", pokud jde o její osobnost. Lidé, kteří ji velmi dobře nevědí, si možná budou myslet, že je uvnitř uvnitř mimořádně těžká, nebo je uvnitř jen uvnitř, nebo je to jen jedna velká část. To všechno záleží na Štíru, se kterým oni se setkají, ale ve skutečnosti je velice oba.


Štír opravdu chce, aby lidé věděli, že může být tím, kdo chce být, takže ji nedělejte, pokud si myslí, že dostanete fakta špatně. Scorpio je velmi dobré, když skrývá své pravé emoce pryč, ale to neznamená, že vůbec neexistují.


Je velmi pečující osobou svým přátelům a rodině, ale má tendenci udržovat své pravé já v zámku a klíč, dokud neví, že vám může věřit. Když Scorpio vypadá těžko venku, je to proto, že se chce ujistit, že lidé vědí, že se cítí hodně, ale všechno se může změnit, pokud ji zradíš.

SOUVISEJÍCÍ: 8 způsobů, jak se zotavit z 'Blindsiding' Nejstarší typ zrady

SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)

Střelec je určitě jedním z nejbezpečnějších znamení zvěrokruhu, ale cítí se hodně - modravě hluboko uvnitř sebe, kde nikdo jiný nemůže vidět to. Tato bezstarostná povaha usnadňuje vidět, jak by mohla být někdy vloupavá a neschopná občas, která se může převést do tvrdého exteriéru někoho, kdo se tolik nestará.


Ale jen proto, že se Střelec může zdát trochu těžký a neopatrný občas, to neznamená, že je to pravda. Je to vlastně jeden z nejlepších přátel, které budete mít; a pokud jste s ní blízko, uvědomíte si, že se nejen cítí LOT, ale také se věnuje lidem, které miluje.

Nebude to snadné ji snadno zpomalit. cítí každou emoci jeden po druhém, ale Střelec je vždy upřímný kvůli tomu, co cítí a kdy - i když to znamená, že přiznává, že se nezajímá vždycky.


SOUVISEJÍCÍ: 14 Věci jen lidé, kteří potlačují své pocity Pochopení

19. února - 20. března) Ryby jsou další z těch znamení zvěrokruhu, které mají pro sebe samy velmi vysoké standardy, že když nemá pocit, že je nejlepší přítelkyně nebo zůstává věrná sama sobě, trochu tvrdá a nerozumná. Každý, kdo zná Pisces, ví, že má v sobě tolik emocí a pocitů, které protékají. Jedinou věcí je, že je nevyjadřuje vždy zdravým způsobem, což je místo, kde tato tvrdá vnější shell přichází.

Když má Pisces mimo den, může se obrátit na někoho, kdo současně obviňuje sebe sama za vše špatně a chce ostatním, aby ji lítost.

Tyto konfliktní emoce ji nutí, aby se zavřela a nikdy se necítila, i když oba víme, že se to nestane. Někdy však Pisces potřebuje nějakou dobu věnovat sebe a léčit, než se může podělit o svou měkkou, citovou stránku.


VZTAHUJÍCÍ SE: 5 způsobů, jak plně uvolnit obtížné emoce, které vás udrží zpátky od nalezení lásky


Emily Ratay je spisovatel na plný úvazek žijící v Pittsburghu. Je to vášnivá životní situace a feminismus, a ví, že všechno je v tom správném páru bot. Ona plánuje v budoucnu psát knihu o fikcích.

arrow