Co se stalo, když jsem nechal žener převzít můj Tinder profil

Nečekal jsem, jak to půjde dolů. aplikace. Hodně.

Ve skutečnosti se jedna z mých oblíbených zábavy stěžuje na to, jak Tinder zkazí lidské šance najít lásku. Ale jedno zvláštní odpoledne, můj nejlepší mužský přítel neměl nic z toho.

"Nemyslím si, že to jsou to, co jsou to blbosti," odpověděl neomaleně. "Myslím, že to je to, že jsi špatně na tom, abys je použil."

Um, omluvte mě?

Tvrzení

Musel vidět oheň a síru bublající za mými očima, protože rychle pokračoval. "Nejde jen o tebe," řekl. "Většina lidí neví, jak používat aplikace, aby získali to, co chtějí. Jsou příliš zdvořilí, mají příliš starosti o to, že ubližují, nebo jdou na někoho, protože jim nedávají dostatek šancí. " No jo, "řekl jsem. "Kdo bude chtít dát někdo, kdo poprvé ubližuje jejich pocity?" "To je přesně můj názor," pokračoval. "Někdo, kdo ublíží pocity, když říkáš, co opravdu chceš, není někdo, se kterým chceš chodit." Teď jsem byl opravdu zmatený.

Pak mi učinil návrh, který by všechno změnil: "Vsadím se, Váš Tinder profil na pár dní bych udělal lepší práci, než byste. "

Úlovek ...

Nyní jsou zde informace o pozadí, které nevíte: tento přítel (my mu říkáme Steven) je ženské. Je v posteli více žen, než si myslím, že jsem se kdy setkal v životě. Měl trojice, čtyři sestry a moresomy a přesně ví, co říct, aby se tak stalo. Začal se mnou konverzace, která mi způsobila červenou červenou barvu (ale už po mnoho let jsme byli přátelé, na co jsem na to zvykla). Dokonce mi koupil můj první vibrátor, protože jsem byl příliš vystrašený, aby to udělal sám. A tenhle muž myslel, že by mohl vybrat lepší muže než já?

VZTAHUJÍCÍM: Existuje 15 typů kluků na Tinder - které projíždíte?

Jděte na čas

přes GIPHY

Předepsal jsem, že jsem nehledal rychlé lezení a že musel hledat muže s přítelem. "Mám v plánu," řekl. "Proto chci převzít. Máš strašlivou chuť v přítelech. " Ne, to nebylo špatné. "


Nebojácně jsem mi podal telefon a vznášel se nad jeho ramenem. Než jsem to věděla, neudělal by to asi pět kluků tak rychle, že jsem ani neměl čas se podívat na jejich jména. " Mohl byste mi vysvětlit, jak můžete říct, že ti kluci jsou okamžitě? Dokonce jste se ani nepodívali na jejich bio, "odpověděl jsem.


" Nepotřeboval to, "odpověděl. "Nejsou pro tebe."

Podíval jsem se na něj nevěřícně. "Jak jsi to mohla říct tak rychle?"

Steven zvedl dlaň a vyložil důvody jeden po druhém. "Ten člověk měl na sobě víčko kočáru, a nikdy byste nezažili někoho v kočárku. Chlap dva měl své ruce dolů svým kalhotám: zjevná sexualita v jeho první fotografii a on je pravděpodobné, že vám poslat nevyžádanou pic rovnou nahoru. Chlap tři měli příliš mnoho vlasů a trávil více času při pohledu na jeho reflexi než on u vás. Chlapík čtyři měl ruce kolem jiné dívky, on se bude snažit, aby vás žárlil a posílal tvé úzkost. buď to je, nebo je příliš hloupý na to, aby jeho bývalo z fotografie. A pět mužů vypadal jako trhák. "

Moje čelist se otevřela. Právě jsem zašil všechny mé nejobdivovanější mužské kvality za méně než deset vteřin a vyčerpal spoustu chlápků, které bych zbytečně mluvil s námi v naději, že tam je ta nepolapitelná "něco tam". " Počkej, co o tom chlapíčku? "Řekl jsem, popadl ruku předtím, než zmáčkl. "Je opravdu roztomilý." "Ne, je arogantní," odpověděl Steve. "Jen vypadá sebejistě, že není plný sebe. On jen ví, co chce. "

"Lizbeth, prosím," řekl Steve. "Hráč si může všimnout své vlastní míle."

A právě tam jsem si uvědomil, proč to vlastně funguje. Předpokládal jsem, že Steve jako ženerka by nakonec vybral dalšího blázna, jenž by ho chtěl zasáhnout a opustit ho; jako třeba pro. Ale protože vlastně měl všechny dovednosti hráče, mohl vlastně vytrhnout ty, kteří mi jen zlomily srdce a ztrácejí čas.

Setkání se mými zápasy

Dlouho jsem měl tři zápasy. "Ach bože, nemůžu uvěřit, že jste vybrali lidi," řekl jsem sarkasticky. "Předpokládal jsem, že budeš ponechávat navždy."

"Nikdy nepodceňujte, kolik jerks je v této aplikaci," řekl. "Pokud se někdo nebude snažit, aby vás okamžitě lákal na své bio, nebude to vůbec dělat." "Dobrá věc."

Šel jsem, abych popadl telefon a vzal si ruku můj dosah

"Um, vy jste se bavili, chtěl bych, prosím, telefon, prosím," řekl jsem, když jsem si udělal další ponor pro své drahocenné zařízení

"Ne, ne, ne," řekl a mrkl prstem na mě. "Řekl jste mi, že bych mohl převzít Tinder. Nebyl jsem jen pověřen vyhledáním vašich zápasů, byl jsem obviněn z nalezení materiálu přítele, ještě jsem nebyl hotovi. "

Z hororu jsem se podíval a uvědomil si, že nehrozí. Ani náhodou. Vklouzl přímo do DM a posílal je, jako kdyby mě byl. " Počkej, "řekl jsem. "Nerozumím tomu, co říkám?" "Ne, převzetí znamená převzetí," říká s úsměvem. "Jak jinak jsem chtěl zjistit, jestli tihle kluci jsou pro tebe dobří? Nemůžeš mít důvěru, abys to udělal sami. "

Znovu jsem se vrátil na pohovku a pokračoval v čtení přes rameno. Můj vnitřní varovný systém začal blikat, když jsem si uvědomil, jak je tupý. Řekl jim, že nehraji hry. Řekl jim, že chci vážný vztah a nebude se uspokojovat méně. Řekl jim, že mě musí zapůsobit. Tito chlapci si všichni mysleli, že jsem bratr.

SOUVISEJÍCÍ: Použil jsem Tinder čistě pro zesílení ega (a já se o něm vůbec necítil)

Steve musel cítit svou hrůzu, protože se zvedl. "Musíš si položit pravdu," řekl. "Dejte jim vědět, že nejste tady pro spojení. Dávejte pozor na hráče, intrikujte někoho jiného. Ztrácíte ty, kteří nemají rád silné ženy, ale nejsou to opravdu ztráty. "

Ach, můj bůh ... Jak jsem to ještě nevěděl? Jsem skoro neustále naštvaný s kluky, kteří jsou na Tinderovi jen na jednu věc, ale pozvali jsem ho tím, že jsem neupřesňoval, co vlastně hledám přímo z pálky?

Steven měl několik dalších pravidel, když flirtoval s mými budoucnostmi. "Pokud dostane sexuální právo z pálky, projděte. Pokud jde přímo do toho, aby se chtěl setkat předtím, než promluvil trochu, pak spustit; pokud nemá zájem o to, aby tě poznal, pak tě nezná, v biblickém smyslu. Buď to chce nebo vás chce zabít. Pokud vede s obecnými komentáři nebo komplimenty? Dej ho. Nemůže-li se trápit, aby četl vaše bio nebo přišel s něčím specifickým, jen hraje čísla. "

Celý den později Steve mluvil. "Právě jsem vám dostal dvě data!" Řekl s jasným emojimem. Co teď dělám? Zeptal jsem se Stevena tolik a on odpověděl: "Um, jdi na rande, ty idiot."

Tak jsem to udělal.

Data a verdikt

První chlap byl trochu roztomilý, knihařskou cestou. Ne opravdu můj obvyklý typ, ale od té doby, kdy můj obvyklý typ někdy fungoval? Náš rozhovor tečel na začátku, ale udeřil do velké bouře uprostřed a trvalo mi chvíli, než jsem zjistil, proč. Steve byl ve své komunikaci s Bookish Guy poměrně tupý a přímočarý a já jsem nebyl typický "dívčí tupý". Tenhle chlap byl pro mě příliš silný, pravděpodobně proto, že "byl jsem v jeho textech tak hrubý a upřímný. Nakonec jsem skončil s dezertním pokrmem a snažil jsem se vyrazit z restaurace do náručí: "Měli bychom to udělat znovu někdy, ráda bych se s vámi setkala s přáteli." Mnoho.

Další chlap? No, měl potenciál. Rozhodli jsme se, že schůzka pro brunch je příležitostnější a má menší tlak (můj druh myšlení!). Náš rozhovor byl inteligentní, aniž by se ukázal, udělal mi smích a on se nesnažil políbit mě ani mě posadit do postele nebo mluvit o jeho penisu dokonce jednou. Zázrak! A i když jsem nebyl super fyzicky přitahován k němu, souhlasil jsem s druhým datem, takže uvidíme, jak to jde.

Po tom všem jsem si uvědomil, že Steveův přístup k ženě rozhodně fungoval, i když to nebylo perfektní (dosud). Říkal to, abych se mohl dostat k dobrým věcem a zvedl se na spoustu věcí, které by mi zbyly čas. Příště budeme muset přijmout přístup založený na spolupráci; jeden, kde se probojuje mé zápasy a pomáhá mi s mým žertováním způsobem, který stále zachovává mou "me-ness", ale řekne lidem to, co chci.


SOUVISEJÍCÍ: Co se stalo, když jsem udělal Tinder Dates Call me instead of Texting


Tento článek byl původně publikován v SheSaid. Přetištěno s autorským povolením

arrow