Kdo je realitou? Fakta, podrobnosti a pověsti o podezření na únik NSA

To je to, co známe. Nyní je více než kdy jindy důležité, abychom věnovali pozornost událostem, k nimž dochází v naší zemi a ve světě.

Pokud jste nehlasovali za Donalda Trumpa, je snadné sedět kolem dýmu u každé položky, ve zpravodajství, ale dýmky vás nikam nedostanou.

Abyste byli proaktivní občané, musíte se ujistit, že věnujete pozornost každému pohybu, který vláda dělá, a když vidíte nespravedlnost, je důležité mluvit a sdělit lidem, že se jedná o špatnou věc.

SOUVISEJÍCÍ: Pokud necítíte tyto 12 věcí, není to pravda Láska

Ale někdy mluvit nebo mluvit může být také zločin, zvláště pokud jste osoba, která pracuje pro vládu s přístupem k privilegovaným dokumentům.

Lidé na těchto pozicích jsou často zařazováni do obtížné pozice adherinu g na vládní zákony a ohrožující jejich ideály, nebo mluvit ven a čelit vážným důsledkům.

Slavné případy uvolnění a úniku utajovaných dokumentů by mohly přinést na mysli jména jako Chelsea Manning, který byl nedávno propuštěn z vězení poté, co byl odsouzen za únik téměř 3 miliony utajovaných dokumentů Wikileaks a Edward Snowden, který hledal útočiště v Rusku poté, co zveřejnil informace o NSA, které odhalily, kolik USA skutečně špehovalo své vlastní občany.

V pokračujícím vyšetřování potenciální tajné dohody společnosti Trump s Ruskem během prezidentských voleb obviní ženu s názvem Reality Leigh Winner, že sdílí zpravodajství s médii z její pozice v NSA a je nyní zatčena za to.

Zde je to, co potřebujete vědět o zatčení Leigha Winnera a to, co by mohla uniknout do tisku:

Kdo je realistickým vítězem?

Twitter

Reality Leigh Winner je 25letá žena a také vetera n

Vítězství v realitě je zaměstnán Pluribus International Corporation, dodavatelem obranného a zpravodajského systému pro vládu USA zabývající se utajovanými dokumenty a informacemi.

I když žila v Atlantě v Georgii, když byla zatčena , která se narodila a vyrůstala v Texasu.

The Guardian promluvila s její matkou Billie Winner-Davis, která říkala, že její dcera absolvovala HM Královská střední škola v Kingsvillu v Texasu, kde byla nadanou žákem a sportovcem, a hrála v tenisovém tenisu. Podle její matky vstoupila do armády krátce po absolvování střední školy

Atlantik

: "Vítěz sloužil ve vzdušných silách USA od ledna 2013 do února tohoto roku (2017), kdy začala pracovat s Pluribusem, kde měla tajné povolení. Úkol a účel , cituje zdroj leteckých sil, že Winner-Davis řekl Guardian, že její dcera, která je plynulá ve Farsi, Dari a Paštúně, byla lingvista pro první den. " FBI ve svých dokumentech uvedl, že Winner" ... připustil, že úmyslně identifikuje a tiskne tajnou inteligenci hlásit se z jejích kancelářských prostor, zachovat si ji a m které ji napadlo od Augusty v Gruzii až po News Outlet, o kterém věděla, že není oprávněna přijímat nebo uchovávat dokumenty. "

V laikovi se Winner ujal utajovaných informací a poslal je na mediální zdroj, přestože věděl, že jí to není povoleno a mediální zdroj nebyl zbaven informací.

Vítězův zatknutí přišlo pouze za hodinu

po úryvku

zveřejnil příběh, podle něhož se údajní ruští hackeři zaměřili na 122 místních volebních funkcionářů jen několik dní před prezidentskými volbami. Ve stejném postu Intercept prohlásil, že neexistují žádné důkazy o tom, že hackeři byli úspěšní. FBI účtovala vítězství podle zákona o špionáži, což znamená, že pokud je shledána vinným, Je to opravdu těžké s jistotou říci, proč Winner možná chtěl tyto informace vypustit, a to jsou jen špekulace, dokud se Winner sám nevyjádří Existují však věci, které můžeme předpokládat na základě obsahu jejích příspěvků v sociálních médiích - ale to jsou všechny: předpoklady, dokud se pravda nezjistí. SOUVISEJÍCÍ: 15 Surefire způsoby, jak vědět, že jste našli skutečné Pravá dlouhotrvající láska

Dokonce i vlastní matka Winnera nerozumí tomu, co by mohla motivovat její dceru. "Nikdy jsem si nemyslel, že to bude něco, co udělá," řekl Winner-Davis. "Myslím, že mi řekla, že není fanouškem [prezidenta] Trumpa - ale není to někoho, kdo by šel a vzpamatoval nebo vykopávat." Na Twitteru a dalších společenských médiích byla hluboce kritická vůči Trumpově včetně jejich postojů k politice životního prostředí a navrhovanému zákazu cestování.

To mohlo vést k její potřebě přenést informace na světlo, které by mohly spojit Trumpovy prezidentské volby s tajnými dohodami s Ruskem - něco, co FBI v současnosti prošetřuje. dokonce věřili, že pomáhá tím, že poskytla tyto informace poté, co Trump vystřelil předtím ředitele FBI Jamese Comeye za vyšetřování svých vztahů s Ruskem a FBI byla nucena k pronájmu speciálního vyšetřovatele

"Modlete se za Arktidu." -EPA #alternativefacts //t.co/g97lBmtwfg

Sara Winners (@ Reezlie) 7. února 2017

Řekli, že mnoho lidí je proti Trumpovi a jeho administrativě, kteří mají přístup k důvěrným materiálům a netekají Znamená to, že W (9 obrázků)

Fotografie, které podporují Donalda Trumpa (9 obrázků)

Foto : Business Insider

Nicole Weaver

Blogger

Buzz

Přečtěte si později

arrow