Kdo jste byl v minulém životě, podle vašeho znamení zvěrokruhu

Vesmír je nekonečný cyklus života.

Z astrologie se dá naučit tolik. Ptali jste se někdy, jaký je váš životní účel? Vím, že jsem. Někdy život může způsobit, abychom se ptali přesně na to, co se máme učit a dosáhnout.

Věc, která se mi nejvíce zajímá o astrologii a dokonce o horoskopu, je, jak nám to může říct o našich minulých životech . Ano, to může být trochu komplikované pochopit, ale dovolte mi to rozdělit pro vás.

Existuje tedy 12 různých astrologických znamení, že? Každé znamení, například řečeno, Beran, je rozděleno na 12 různých částí nazývaných "domy". Každý dům symbolizuje jinou strukturu života, jako je přátelství, peníze, zdraví a láska.

1. dům ukazuje vašeho ascendenta - v podstatě, kdo jste v životě . Pokud jedete do jednoho domu, 12. dům se stává prvním domem pro minulý život. To nemusí nutně znamenat okamžitou minulost, ale spíše minulost, která obsahuje všechny problémy a problémy, které se nyní snažíte vyřešit. Chcete-li pochopit toto vše, musíte nejprve znát svého stoupence. Mám to? Dobře, teď můžete lépe pochopit vaši karmu a podrobnosti o vašem minulém životě. Vědět, že to vám přinese pochopení přesně to, co je to, co byste měli vzít z tohoto života.

Zde je minulý život každého znamení zvěrokruhu a hluboký pohled na to, jak používat minulost pro pozitivní

ARIES (21. března - 19. dubna)

přes GIPHY

Váš minulý život byl ovládán Rybami. To znamená, že pochází ze života s významnými hranicemi, hranicemi a povinnostmi.

Nyní je čas na nový začátek, Aries. Zaměřte se na to, že žijete současným životem tak, jak je to možné, a využijete každou příležitost, která vám pomůže. Je pravděpodobné, že jste mohli pocházet ze života, ve kterém jste jen chtěli uniknout z reality, snad prostřednictvím drog nebo alkoholu. Nyní je čas převzít kontrolu nad vašimi emocemi namísto toho, abyste je nechali překonat.

SOUVISEJÍCÍ: 12 Brutální pravdy o sexu s barákem (jak napsal jeden)


TAURUS (20. dubna - 20. května) Pokud byl tvůj stoupenec Taurus, znamená to, že tvůj minulý život ovládal Beran. Vydáváte ohnivou energii svého minulého života a proměňujete se v kreativní energii.


Chcete zažít život velkolepým způsobem a v tomto životě je to spíše o osobním komfortu než o zapálení světa

GEMINI (21. května - 20. června)

Přinesli jste tvůrčí povahu z minulosti Taurus-dominovaného života do současného života komunikace a pozornosti. Ale Gemini, jste připraveni osvobodit se od svého neochvějného minulého života a být otevřený vůči světu kolem vás.


Existuje šance, že byste mohli pocházet ze života sebeodpovědnosti a neochoty ke spojení s ostatními emocionálně. Nyní máte příležitost se spojit s kýmkoliv, koho chcete. Užijte si učení a prozkoumat nové myšlenky a způsoby myšlení


SOUVISEJÍCÍ: 12 Nejlepší vzpomínky a citáty z Gemini, které dokonalé shrnout osobnostní rysy Zodiaka Twin

RAKOVINA (21. června - 22. července)

přes GIPHY


Strach a pocit znetvořené reality je často něco, co je přivedeno z života dominovaného Gemini. Právě teď se můžete zaměřit na zodpovědnost, rodinu a prožívání života smysluplným způsobem.


Existuje však vždy touha být svobodný, rakovina. Na druhou stranu se musíte naučit vytvářet citové připoutání. Jste připraveni uznat své emoce a svůj vnitřní život, a to navzdory vždy pocit, život máte podnikání se postarat.

SOUVISEJÍCÍ: 12 Úvahy, které popisují přesně to, co to je být rakovinou

LEO (23. července - 22. srpna)

Není nic, co Leo miluje víc než pocit, že je milován a cítí se úplně. Dřívější život, v němž dominuje rakovina, někdy způsobuje, že máte pocit, že jste naplněni, nebo se cítíte opravdu milovaní, pokud nebudete mít stále jistotu, že nejste sami. Pokud jste zaplatili vaši karmu, bude zde mnohem větší prostor pro sebevědomí.


SÚVISIACE: 10 Stereotypy O Leos To jsou 100% špatné


VIRGO (23. srpna - 22. září)

Zatímco váš současný život se může otáčet kolem péče o druhé, váš minulý Leo-dominantní jste umístili do středu. Mohli byste zažít osamělost uvnitř a způsobit, že se budete ptát, proč děláte tolik pro druhé, jen abyste na oplátku nedostali jen málo.

Obvykle je karma, která se dá vrátit těm, kteří vám v minulém životě obětovali. Je pravděpodobné, že se vám nepodařilo přiznat těm, kteří se o to starali, když žijete v životě ovládaném Leu. (9)> LIBRA (23. září - 22. října)


NOVINKA


LIBRA (23. září - 22. října)

Protože jste žili minulý život, v němž jste se necítili dobře, můžete se snažit vyrovnat karmu s extrémním úsilím potěšit ostatní nebo být v situacích, které byly nepochybně nespravedlivé. Karma by se také mohla skládat z vyhýbání se extrémům, které přicházejí z minulého života.

Pokud jste přijali drastická opatření, když žijete v životě ovládaném Pannou, můžete se setkat s obtížným časem, abyste dosáhli rovnováhy ve svém životě. Rozhodování o otázkách dávání a přijímání může způsobit emoční konflikty. [


SOUVISEJÍCÍ: 20 Motivační citace, které pomohou Librám dělat své zatracené myšlenky


SCORPIO (23. října - 21. listopadu)

přes GIPHY


Ze života, který se snaží vyvážit vše, vyvstáváte se silnou touhou požívat život nejúplněji a nejsložitějším způsobem. Možná jste měli život, v němž jste čelili silným tlakům, aby jste se přizpůsobili - tam, kde je něco, co je mimo přijatý standard, zamračeno.


V tomto životě jste připraveni žít pro vás a pomáhat druhým ve vašich podmínkách, Štír. Snažíte se odhalit tajemství života.

Protože vy jste přišli ze života, ve kterém byste mohli hledat rovnováhu, nyní máte pocit, že máte nárok na malý pozitivní sobectví. Ale nenechte se příliš unášet; nechcete být drženi dolů karmou, kterou nelze snadno splatit.

SOUVISEJÍCÍ: 20 citátů, které dokazují, že Štír ženy jsou QUEENS Sass

SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince)

minulý život s nadvládou Škorpiónů a jeho hlubokými kořeny vás zavedl na cestu k určité expanzivitě a zvětšení, které dříve nebylo možné prožít. Lekce, které jste se naučili v minulém životě, se mohou změnit na filozofii a šíření vědomostí a moudrosti namísto toho, aby to všechno zůstaly uvnitř balené.


Střelec, možná jste se potýkali s osvobozením od určitých omezení v minulém životě. chtít vidět, slyšet, chutnat, cítit a dotýkat všechno.


SOUVISEJÍCÍ: Fakta o Sagittarius Znamení zvěrokruhu, které vysvětlují tyto dobrodružné, Energetické Lidé Perfektně

CAPRICORN (22. prosince - 19. ledna)

nastavit cíl, Capricorn: nastavit hranice pro sebe a pustit z bezstarostného života, který měl jako Střelec. To je čas opravdu uvažovat o osvobození od karmy, která vznikla jako život dominovaný Střelcem.


Možná jste byli někým, kdo ignoroval odpovědnost, aby žil život, který jste chtěli. Možná jste také přijali nějakou karmu od ostatních, kteří se cítili ignorováni nebo opuštěni. Nyní je čas na přemýšlení o tom, jak se tyto úvahy mohou vrátit k vám za účelem řešení a rovnováhy.


SOUVISEJÍCÍ: 5 způsobů, jak udržet Kozoroha Lásko Šťastný AF - nebo jiný

AQUARIUS (20. ledna - 18. února)

Jste unaveni zacházet s omezeními vašeho minulého života ovládaného Capricornem a teď jste připraveni ukázat své pravé barvy, když zažijete život z úplně nové perspektivy.


Vodnář, nosíte svou individualitu na rukávu . Nemůžete to skrývat, i když se to pokoušíte. Vycházíte ze života, který silně prosazoval tradiční pravidla a hranice. Jste připraveni čelit světu a létat zdarma.


SOUVISEJÍCÍ: 3 Důvody, proč je Aquarius nejkomplikovanějším milencem ve zvěrokruhu

PISCES (19. února - 20. března)

přes GIPHY


přijít do konce cyklu karmy. Měli byste mít čas, abyste se pokusili vypořádat věci, spojit volné konce a být zodpovědní, Ryby. Víte, že na obzoru je nový začátek a chcete být připraveni.


Vyjádření vašich rozdílů není pro vás nyní prioritou. Jste připraveni být s ostatními a spojit se na hlubší úrovni. Chcete být duchovní osobou. Nepokoušejte se splnit výzvu, pokud nejste připraveni na to.

SOUVISEJÍCÍ: 9 způsoby, jak Pisces bude nejvíce zamyšlený člověk, který se budete setkat

12 Amazing Zodiac Tattoos You ' (9 obrázků)

Foto: Pinterest


Emily Blackwood


Editor

Self Číst později
arrow