Proč bývalý NFL přehrávač Terry Crews mluví hned o svém sexuálním útoku

Celkový hrdina.

Nedávno se zprávy rozbil, že Harvey Weinstein údajně sexuálně obtěžoval, napadla a znásilnila několik žen. Někteří diváci, pozorující zvenku a nikdy nezažili zneužívání nebo napadení, se uchýlili k obviňování obětí, jako je Donna Karanová, která naznačovala, že oběti žádají problémy nebo jiní lidé se ptají: "Kdyby to bylo tak špatné, "Všem, co se učíme o Weinsteinovi a ostatním v Hollywoodu, jsou tyto šokující statistiky obzvláště důležité:

Z každých 1000 znásilnění, které se vyskytnou, 994 bude chodit zdarma

  • z každého tisíce sexuálních útoků, které byly spáchány, bylo hlášeno pouze 344 (2 z každé 3 nehlášené)
  • Známe to, není divu, že se lidé bojí hlásit zločin spáchaný proti nim!

Related: The 5 Most Disturbing Podrobnosti o obvinění ze sexuálního obtěžování Harveyem Weinsteinem a jeho "Kodexu ticha"


Pro oběti sexuálního násilí, udržování ticha může být z mnoha důvodů, jako jsou:

Strach z odvetných opatření

  • Strach z prosazování práva dělá málo na nic
  • Nevěříme ani neslyšíme
  • Na podporu odvahy desítek žen, které se jako oběti Weinsteinovy ​​žene, Terry Crews, americký herec a bývalý hráč NFL, podělily o svou vlastní historii sexuálního zneužívání "vrcholným výkonným představitelem Hollywoodu".

Posádky "Tato celá věc s Harvey Weinstein mi dává PTSD. Proč? Protože se to stalo

" Proč se posádky rozhodli vyjít po vydání zprávy o Harvey Weinstein?

Posádky hlásily, že mužský výkonný hollywoodský guvernér pohřbil jeho genitálie a" se usmál jako poskok. "Posádky chtěly odvetné, ale neudělaly tak obavu, že by byl zatčen a uložen do vězení. On věřil, že "dalšího dne by měl být titul" černoch z Hollywoodu "."

Tento incident se stal v roce 2016 a je to poprvé, kdy Terry Crews přišel o tom mluvit.

A teď nám poskytne přehled o tom, proč se oběti sexuálního útoku nemohou na to obrátit. Chápe, proč tolik obětí nehovoří, protože je v podobné situaci. " Nechal jsem to. A chápu, proč mnoho žen, které se tohle stalo, to nechalo jít. "

Také pokračoval ve vytváření seznamu otázek, které přišli na mysl, když byl napaden, což vysvětluje, co si ostatní oběti myslí, když zažijí takový útok.

"Kdo ti bude věřit?" Málokdo.

"Jaké jsou dopady?" Mnoho.

  • "Chcete znovu pracovat?" Ano.
  • "Jste připraveni být vyloučen ? "Ne.
  • Je to skoro, jako by posádky vytvářely v hlavě proslulosti a nevýhody, aby pomohly rozhodnout se hlásit sexuální zneužívání nebo útok nebo mlčet.
  • Nemělo by to být takové množství myšlení a tlaku na oběti sexuálního zneužívání nebo sexuálního násilí. Oběti se musí cítit bezpečné při hlášení sexuálně násilných zločinů příslušným orgánům.

Oběti sexuálního násilí mohou mít další obavy v závislosti na silové nerovnováze mezi oběťmi a pachatelem, jako je například ztráta zaměstnání, odmítnutí propagace, ohrožení oběť a / nebo jejich děti a tak dále. Oběti Harvey Weinstein se obávali, že jejich kariéra bude zničena (a to je důkaz, že to udělal ženám, které ho odmítly při mnoha příležitostech), a nepřesahovaly své role, což není překvapující, protože Weinstein měl sílu a slávu.

Související: Je Harvey Weinstein Sex Addict? Nebo je používá sexuální závislost jako rehabilitaci jako "dostat z vězení zdarma"?

Posádky porušily své mlčení z nějakého důvodu. Doufá, že jeho příběh "odradí dravce a povzbudí někoho, kdo se cítí beznadějný."


Chci osobně poděkovat Terrymu Crewsovi za to, že je hlasem pro ty, kteří byli umlčeni, nebo se domnívají, že nemají jinou možnost, než mlčet. To vyžaduje hodně odvahy a statečnosti ve společnosti s takovým důrazem na genderové normy a porušování jeho mlčení je naprosto obdivuhodné.

11 Osobnosti, které jsou sexuálními útoky, kteří přežili

Amy (9 obrázků) Sciarretto

Blogger

Buzz Přečtěte si později
arrow