Váš týdenní horoskop pro 7. - 13. ledna 2018 je ZDE

pro všechny znamení zvěrokruhu!

Tento týden začínáme neděli v znamení Panny s Capricornovým sluncem a týden končí Měsícem ve Střelci.

Pro většinu znamení zvěrokruhu je to už dobrý začátek nový rok, ale pro všechny nejlepší přichází ještě! Zvláště od 2. ledna, kdy se Uran a Merkur oba obrátili přímo.

Prozatím můžeme všichni dýchat znamení úlevy jednoduše za to, že všechny planety jsou tento týden přímé

SOUVISEJÍCÍ: Kdy je Merkur v retrográdním průběhu 2018? Zapamatujte si tyto data!


Pokud hledáte důvod být produktivní nebo prostě jen chtít zachytit přestávku (my všichni), je to VAŠÍ nejlepší týden, abyste se vrátili v pořádku. vraťte se do školy, do nejchladnějšího týdne roku 2018 a na zimní sněhovou bombu za námi, je to nahoru a dále.


Zde je každá planeta umístěná tento týden:

Merkur je v Kozorohu

Venuše je v Kozorohu

 • Pluto je v Kozorohu
 • Slunce je v Kozorohu
 • Jupiter a Mars jsou v Scorpio
 • Ceres je v Leu
 • Uran a Eris jsou v Aries (do roku 2020). Měsíc cestuje z Panny na Střelec
 • Makemake a Haumea jsou ve Vostech
 • Neptun a Chiron jsou v Piscích
 • Hlavní změny planetární energie, k nimž dochází tento týden, jsou:
 • 11.ledna: Merkur vstupuje do Kozoroha
 • Merkuru, planeta vstupuje do tohoto pozemského znamení, rozhovory se stávají živějšími a ambicióznějšími. Některé znamení zvěrokruhu mohou začít věnovat prostředky mentorství, plánování vedení a situacím, které umožňují výměnu nápadů.

Připomínáme, že náročné rozhovory a témata, o kterých se cítíme nadšení, jsou hodná debaty. Kozoroh je sentimentální osobnost, a ačkoli na povrchu se zdá, že toto znamení je klidné a chladné, hluboko uvnitř jsou velké rozkoše, které milují procházky po pamětní uličce.

Možná nejde o první osobu, která říká, jak se cítí, když chcete, aby vyjádřili svůj názor, ale oni vám ukáží. Takže tento týden všechny znamení zvěrokruhu mají příležitost ukázat lidem, kteří jim záleží, kolik dělají.

GIPHY

15.ledna: Jupiter sextile Pluto

Znamení zvěrokruhu se budou více zajímat o hluboké předměty jako jsou astrologické studie, náboženství, etika a morálka. Intuitivnost roste a to může pomoci při učení, když čtete knihy o těchto tématech.

Navrhované tituly pro čtení zahrnují:

Astrologie pro duši

Jan Spiller

tajný jazyk vztahů

 • Gary Goldschneider Sextrologie
 • Quinn Cox a Stella Starsky Pluto má zájem o minulost as energií Jupitera, tento zájem se rozšiřuje. Skočte do své osobní rodinné historie. Pokud jste se vždy zajímali o vaši genealogii, požádejte své rodinné členy o to, co vědí, nebo si objednejte genetický test a proveďte své hodnocení.
 • 16. leden: Nový měsíc v Kozorohu Nový měsíc je náš signál, restartovací tlačítko a Měsíc v Kozorohu nás zve k prozkoumání našeho přístupu v různých aspektech našeho života. Jak zacházíme s ostatními? Tam bude nějaký finanční a kariérní dopad také.

Kozoroh je jedna z peněz znamení zvěrokruhu. Ve skutečnosti je na světě sedm miliardářů: zakladatel společnosti Amazon, generální ředitel Jeff Bezos, Vladimir Potanin a předseda společnosti Samsung Lee Kun-Hee. (Virgos vázat počet miliardářů na světě, taky.)

přes GIPHY

SOUVISEJÍCÍ: The Weird Way jste s penězi, založené na vašem znamení zvěrokruhu

Kozorožci jsou velcí sporitelé. Na finanční úrovni se znamení zvěrokruhu mohou ptát sami sebe, zda jsou jejich současné výdaje realistické? Je čas provést úpravu? Kam máme odsud namířeno. Naše myšlení se stává smysluplnějším a zaměřujeme se spíše na úsporu než na výdaje

17.ledna: Venuše vstoupí do Vodnářů


Když Venuše, planeta lásky a vládce Taurus a Váhy hledáme způsoby, jak se bavit s našimi milovaní a přátelé. Hledáme více dobrodružných aktivit.


V naší energii je neklid, který nás vyzývá k prozkoumání nových myšlenek a změnám. Naše názory se objevují k diskusi a něco, co se děje, nám dovoluje být více extrovertováno a méně rezervováno.

Tyto energie kombinují tento týden ideální pro pořádání papírování se zaměřením na úkoly, které vyžadují studium nebo pečlivé plánování, otevírání nebo zavírání účty a řešení obtížných, ale důležitých témat, které zahrnují peníze, jako jsou žádost o zvýšení, mluvení s věřiteli nebo stanovení rodinného rozpočtu.

Podívejte se na znamení zvěrokruhu níže, abyste viděli předpovědi z týdenního horoskopu od 7. do 13. ledna 2018 .

BONUS: Zde je odkaz na kompletní seznam her na YouTube.

ARIES (21. března - 19. dubna)

Napájení: červená

rok, energie v kariéře. Pracovala jste tvrdě a ukazuje to. Nebude to snadné a věci se budou i nadále cítit jako opravdové rozrušení, ale bude to stát za to.

Pokud stále hledáte kariéru nebo práci, můžete se zaměřit na budování silné sociální přítomnosti a lištění vašeho profilu LinkedIn nebo posílání žádostí o recenzi, aby ostatní mohli sdílet, jak skvělé jste.

Pokud se vydáte zpět do školy, nenechte se držet sítě s novými potenciálními zaměstnavateli nebo přáteli v podnikání,

Aries týdenní téma song:

Groove Me

- Guy

SOUVISEJÍCÍ: Vlastnosti Aries Znamení zvěrokruhu, které je dělá BOSSES Astrologie TAURUS (20. dubna - 20. května) Barva síly: Zelená

Taurus, tento týden můžete najít většinu vaší pozornosti zaměřené na kariéru a peníze. Nenechte se překvapit, pokud začnete hledat nové příjmové toky nebo možná budete hledat způsoby, jak získat více příležitostí, kde jste teď.


Možná byste chtěli zpřísnit pás na finance kvůli úsporám na deštivý den, ale buďte opatrní, abyste si nedávno nechali trochu kroutit, aby se teď a tam potáceli s vaší oblíbenou kávou.

Taurus je týdenní tématický song:

Nerušte tuto groove

- Systém

SOUVISEJÍCÍ: Starbucks Addicts žije déle, říká Věda GEMINI (21. května - 20. června) Barva síly: Žlutá

Gemini, lineární myšlení nikdy nebylo tvým silným oblekem a přesto, tento týden zjistíte, že schopnost poznat vzory v chování je mimořádná. To by mohlo být pro vás léčebným týdnem v oblasti finanční stability. Můžete zjistit, že zdroje se stanou stabilnějšími, stejně jako vztahy.


Pokud procházíte nějakým přechodem ve svém životě, může to být trochu smutku, ale můžete se snadněji odrazit. Když se Venuše pohybuje vstoupí do Vodnářů, můžete zažít novou svobodu v myšlení a touhu prozkoumat příležitosti.

Gemini týdenní tématické písně:

Opravdu Madly Deeply

- Savage Garden

SOUVISEJÍCÍ: Zodiac Signs Ranked Most Rakovina s tak silnou energií země ve vzduchu tento týden, můžete se cítit více ochránit svůj osobní prostor a Rakovina (21. června - 22. července)

o otázkách, které se týkají také rodiny. Je to skvělý týden, kdy můžete pracovat na záležitostech, které mají dopad na oblast životní rovnováhy.


Podívejte se na způsoby, jak snížit rozptylu, který způsobuje větší ztrátu času, než se rozruší. Také, když se Venuše přestěhuje do Vodnáře, můžete se s některými netrpělivostmi potýkat, ale snažte se nevyhýbat se od toho, jak váš pocit. Místo toho, tvá obavy tvář a zjistěte, zda nemůžete problém vyřešit tím, že mluvíte věci.

Cancer týdenní téma písně:

Nemůžu jít za to

- Daryl Hall & John Oates

SOUVISEJÍCÍ: Znamení zvěrokruhu, které čelí strachu na hlavu - a ty, které se z toho dělají LEO (23. července - 22. srpna) Leo, tentokrát s energií v Kozorohu, která postihuje téměř všechny planety, včetně Slunce, může být vaše pozornost obrácena k vztahům s touhou být víc náklonnosti. Někteří Kozorožci se konečně mohou rozhodnout, že je čas se usadit nebo vytvořit vztah pro vztahy oficiální.

Tento týden je skvělý pro vykopávání do rodinné historie, abyste se dozvěděli více o svých rodičích a jejich pozadí. Když Venuše vstoupí do Vodnářů, můžete hledat oblasti růstu ve svém životě, které vás lákají nové příležitosti.


Leo je týdenní téma písně:

Člověk

- Lidská liga

SOUVISEJÍCÍ: Zodiac Signs Who Will Quit Jejich práce byla nejvíce pravděpodobná

VIRGO (23. srpna - 22. září) Power colors pro tento týden: Zelená a hnědá Panna, tento týden s tak silnou energií na zemi, příroda, ale pokud je příliš chladno, abyste si užívali skvělé venku, snažte se najít alternativu ke zvýšení vašich duchů.

Když se Venuše přestěhuje do Vodnářů, mohlo by to vyvolat více duchovních zážitků, zvláště pak snížit energii ochrany, která je kolem vás ve svém životě.


Tento týden je skvělý pro vás, abyste prozkoumali osobní svobody a vyzkoušeli věci, které jste chtěli dělat, ale buď si nevzpomínal, jak nebo odvaha k tomu, aby z normy prostě nebyla

Týdenní píseň písně Virgo:

Ruce do nebe

- Dýchat

SOUVISEJÍCÍ: Zjistěte svůj tajný Venus Sign - a Co říká o své osobnosti

LIBRA (23. září - 22. října) Barva síly pro týden: Růžová Libra, tento týden se můžete blížit blíž k blízkým přátelům a rodině. Můžete vyzkoušet nové způsoby, jak rozdělit svůj čas tak, abyste se soustředili na to, co ceníte a držíte blízko k vašemu srdci.

Intuici můžete najít, abyste prošli vývojovými fázemi, kde jste si vědomi, ale někdy trochu rozptýlený. Snažte se být plně zapletený a nemusíte se tolik starat o to, kam se chystáte, nebo o jakou zkušenost vás vezme.


Libra je týdenní téma:

Tyto sny

- Srdce

SOUVISEJÍCÍ : Proč nikdo jiný ve vaší rodině není jako vy, podle vašeho znamení zvěrokruhu SCORPIO (23. října - 21. listopadu) Barva síly pro týden: Černá

Štír s Jupiterem a Marsem týden, vaše pozornost se může více soustředit na začátek zaměření na projekty, které vyžadují vaši plnou pozornost.

Pokud vidíte číselné vzory, věnujte velkou pozornost. Vesmír říká vám a chce, abyste naslouchali tomu, co mají říkat.


Novoroční měsíc v Vodnáři znamená pro vás tento týden velké změny, zejména v lásce.

Týdenní téma písně Scorpio:

Bláznivé srdce

- Steve Perry

SOUVISEJÍCÍ: Co je vaše astrologie Expression Number - a jak ovlivňuje váš osud

SAGITTARIUS (22. listopadu - 21. prosince) jak se měsíc pohybuje přes zvěrokruhu a zavírá týden ve vašem znamení, máte příležitost připravit se na nový začátek. Pokud si lidé mysleli, že jste byli předtím tupý, můžete nevědomky říci více, než jste očekávali tento týden Vaše pozornost bude nejlépe sloužit doma, jak se usadíte do nových rutin a začnete dělat prostor pro věci, které byste chtěli dokončit tento týden, pokud ne dříve.

Když Venuše vstupuje do Aquarius, možná jste v nálada na silniční výlet nebo možná pobyt nad přítelem, kde si můžete vychutnat změnu scenérie.


Střelec týdne y theme song:

Angel of the Morning

- Juice Newton

SOUVISEJÍCÍ: Jak si opravdu chcete cestovat podle vašeho znamení zvěrokruhu

CAPRICORN (22. prosince - 19. ledna) pro týden: Hnědý a šedý

Kozoroh, to je pro vás velký týden a budete mít poměrně málo silových dní, abyste pomohli zachovat dynamiku. Tento týden se věci stanou pro vás jasnějšími. Nejzajímavější oblasti života se objevují.

Pokud máte velký předmět k nákupu, je to dobrý čas na výzkum a kladení otázek, zejména proto, že myšlenky a kritické myšlení budou jasnější. U nás doma se snažte být jemnější a ohleduplnější vůči lidem, kteří žijí s vy. S tak velkou energií o Kozorohu kolem nás, to je spousta z vás! Capricorn je týdenní téma písně:

Láska z vůbec nic


- Air Supply

SOUVISEJÍCÍ: 4 důležité oblasti zájmu AQUARIUS (20. ledna - 18. února)

Barva síly pro týden: Modrá

Vodnář, pokud jste měli chvíli, kdy jste ztratili svou víru v někoho nebo tak něco, tento týden jste může najít naději, že se obnoví.

Oblast, na kterou si založíte svou důvěru, může být užitečná. Pokud se ocitnete v určitých aktivitách, existuje důvod, proč by to mohlo být dobrodružství.

Když se Venuše tento týden přestěhuje do Aquariusu, vaše tolerance ke změně se zlepší a můžete dokonce iniciovat několik velkých změn sami, díky novému měsíci v Capricornu Týdenní téma Aquarius: věrně

- Cesta


SOUVISEJÍCÍ: 16 Cool dobrodružství (velká a malá) 19 - 20. března)

Barva síly pro týden: světle zelená

Ryby, s větší zemskou energií, zažijete pocit síly nad svým životem a vztahy ve zlepšené cestě. snadnější se soustředit a že nejste tak rychlý, abyste své pocity ublížili, nebo se věci nemýlili.

Očekávejte centrování vaší životně důležité energie v oblasti financí a možná iv milostném životě. Venuše se pohybuje v Vodnáři, můžete být více ochotni pustit svůj tradiční způsob, jak dělat věci a zvolit modernější přístup t klobouk vám pomůže šetřit čas nebo peníze

Týdenní písně Pisces:

Hledání je u konce - Survivor SOUVISEJÍCÍ: Proč jste Reaaalllyyy nenávidí moderní dating, založené na vašem znamení zvěrokruhu

Kdy Aria Gmitter zkoumá smysl života s pomocí vesmíru, může být nalezena hvězda nebo hledá další skvělý šálek čaje. Sledujte Aria na sociálních médiích. Aria se můžete zeptat na otázky týkající se astrologie, horoskopů, zvěrokruhu, vztahů a lásky v pondělí v 10:20 ve službě Facebook Live.


arrow