Vaše horoskopy z lásky Znamení zvěrokruhu za týden 12.-18. Listopadu 2017

Ponořte se do své tarotové moudrosti!

Anglické slovo "láska" zcela nezachycuje podstatu tohoto složitého emocí ve všech jeho úžasných a magických vrstvách

Milujete jahody. Ale to není stejná láska, kterou cítíte pro vaše významné jiné. Dokonce i tehdy, jak milujete své kouzlo, když vám (nebo ona) přináší květiny, je značně odlišné od toho, jak je máte rád, když se rozhodnete je nechat, protože vaše cesty se bohužel už nemohou jít spolu.

To je jaký je váš týdenní horoskop a čtení tarotových karet od 12. do 18. listopadu 2017. Prozkoumejte nesčetné množství vrstev lásky všemi 12 znameními zvěrokruhu se speciální tarotovou kartou pro každou, která odhalí specifickou moudrost, kterou musíte aplikovat na projev lásky, kterou si přejete.

Tak se tedy ponoříme do

ARIES: Princess of Staves

přes GIPHY

Nikdo nemůže říct, že nemáte vášeň, Aries. A ani nemůžou říci, že nemáte nadšení. Ale často si dovolíte, abyste se nechali unášet každou inspirací, která vás napadne, i když by to nebylo praktické.

Spontánní dvojnásobná dovolená za čtrnáct dní? Vyjedete, než se na pracovišti řádně ujmete. Slepý termín nastavený nespolehlivým přítelem? Jsi příliš nadšený, než to všechno zvážíš, než to řekneš ano. A zatímco tato nezralost má na sobě zřetelnou dětskou nevinnost, což znesnadňuje, aby se všechny drobnosti staly naštvaně dlouho, podle zákona pravděpodobné, přijde čas, kdy vás inspirace skutečně vede špatnou cestou.

Takže je to Tarotova moudrost pro vás: Kdykoli vás napadne inspirace, diskutujte s nejpraktičtější osobou ve svém vnitřním kruhu, ať už je to vaše matka, bratr, nebo vaše báje. Tímto způsobem budete respektovat hlas opatrnosti (pokud existuje) a pak vzít krok zpět od vašeho nadšení, aby se správné volání.

SOUVISEJÍCÍ: 12 Memes, které dokonale shrnout, co to znamená být Žena Aries


TAURUS: Spravedlnost


Máte problémy právě teď, Taurus? Bojíte se, že budete poškozeni?

Spravedlnost je karta fair play a nezaujatého hodnocení a její moudrost pro vás je tato: Pokud jste na pravé straně, nemáte co dělat starosti. Situace se nakonec projeví ve vaší prospěch.

Ale pokud víte, že vaše ruce nejsou zcela čisté, máte opravdu potíže. Spravedlnost se bude dělat bez ohledu na to, kolik budete plakat.

SOUVISEJÍCÍ: 5 Brutální pravdy o milování Býka (jak psáno jedním)


GEMINI: 2 pohárů


přes GIPHY

Ah! Nádherné zprávy, Gemini! Zdá se, že láska je pro vás ve vzduchu. Dva poháry jsou romantikou. Na okamžik, který následuje po push-and-pull počáteční přitažlivosti, když se konečně dostanete a stanete se dvěma od jednoho. A to je pro tebe tato karta moudrost.

Umožněte kouzlení tohoto svazu, aby vás vzal na místa, která jste nikdy předtím nebyli. Přijměte houževnatost touhy a touhu po více. Nyní není čas se starat o budoucnost.

Pravda je: Budete mít boje a ošklivé dny později. Žádný vztah nemůže uniknout nevyhnutelnému rozporu. Vaši rodiče nemohli s vámi. A ani tvoji přátelé. Takže, jak můžete očekávat, že tento vztah bude nějaký jiný?

Takže teď se zaměříme na romantiku. Nehromažďujte moment tím, že se obáváte něčeho, co se ještě nestalo. Žijte v okamžiku a žít v harmonii.

SOUVISEJÍCÍ: 12 Nejlepší Gemini Memes & Citáty, které dokonale shrnou Osobnosti osobnosti Zodiaka Twin


Rakovina: Pokušení


Láska může být stejně jemná jako vítr, který vás tiše pošechá pod bradou a stejně vášnivý jako zuřivá letní bouřka, která nezanechává místo pro nic jiného. A vy, Cancer, právě teď máte pocit.

Toto pokušení je ohromné. Jste spotřebováni. Tato potřeba. Tato touha. Cítíš, že to nemůžeš ovládat. Tato nevyhnutelná spirála do náruče. Ale ty se mýlíš.

Pokušení je těžké vzdorovat. Ale na konci dne je to vždy vaše volba. Dát nebo zůstat pevné. Kdo to bude?

SOUVISEJÍCÍ: 15 Zvyšující se citace, které ulehčí dokonce i rakovinu MOODIEST


LEO: Tradice


Můj drahý Leo. Celý svět si myslí, že jste hráč, který žije pro romantiku, ale ty, které jsou blízko k vám, vědí pravdu: jednoduše hledáte ten, a víte, že když ho najdete (nebo ona)

Ale jak víte, jestli je to ten, jestliže budete dál utíkat předtím, než bude vztah skutečný? Dejte jí čas růst. Protože pokud se opravdu chcete oženit s "jedním", musíte se nejprve připravit na to, abyste byli ve vztahu a navigaci v systémech, které nakonec spadly na místo.

SOUVISEJÍCÍ: Ultimate Leo Compatibility Guide: Pochopení lásky a vztahů


VIRGO: 5 mincí


přes GIPHY

Na počátku se 5 mincí může zdát strašlivou kartou. Koneckonců, kdo chce obrátit kartu, aby našel chudou ženu, která jí projel vánicí s jen hadry na zádech?

Ale moudrost této karty pro vás není o to, že ztratíte peníze. Je to o tom, že chudoba není vždy o to, kolik peněz máte. Někdy má ten, kdo má nejvíce, skutečně nejchudší. Chudoba je to, jak vnímáte vaši situaci. Ať už žijete s hojností mysli nebo nedostatkem myšlení.

Protože pravda je, že jste váš největší zdroj, Panna. Využijte co nejvíce svého života s tím, co máte a vždy držte se do své vnitřní síly a vynalézavosti, abyste vydělali víc.

SOUVISEJÍCÍ: Kompletní příručka pro kompatibilitu s pannou: Porozumění lásce, sexu a vztahům


LIBRA: Ace of Staves


Libra, mluvil Tarot. A tady je to pro tebe moudrost: Uvolněte se. Nechte svou vášeň, energii a inspiraci vést, kam chcete jít.

V životě věci bez námahy přistávají zřídka na našich kolech. Dokonce i když toto úsilí je jen každodenní praxí vděčnosti a důvěry ve Vesmír. Tak se uvolněte. Pokud chcete něco v životě, ať už je to ve vaší kariéře, v milostném životě nebo kdekoli jinde, to, co jste dali, je opravdu to, co dostanete zpět. Takže vydejte pozitivitu a vést inspirovaný život.

SOUVISEJÍCÍ: 9 Úvahy, které dokazují, že Libras jen chtějí (a zaslouží) být milovaní


SCORPIO: Desire


Doufám, že nejste kvůli tomu, že váš život brzy vyrazí drasticky. A můžete to také cítit. Tato nevyhnutelná snaha o osudu a touha vás přiblíží ke kosmické události, která změní váš život navždy.

Dej do toho. Změna je přirozeným způsobem života. A všechny vztahy se musí změnit jeden den nebo jiný. Kromě toho jste vždycky chtěli sloučit. Proč se teď bojíte?

SOUVISEJÍCÍ: Průvodce kompatibilitou Ultimate Scorpio: Porozumění lásce a vztahům podle zvěrokruhu


SAGITTARIUS: Ace of Arrows


přes GIPHY

Střelec. A když nechcete ublížit druhým s nimi, často skončíte tím, že děláte přesně to s vašimi bezděkými šípy pravdy. Ale je čas přestat.

Ace of Arrows je karta pravdy. Byť nezaujatý a vidět všechno s jasností a křišťálově jasným zaměřením. A to zahrnuje moudrost znát rozdíl mezi pravdou, která musí být řečena, a tou, která je jen nevědomá, aby dokázala, že jste vědomí všechno.

S VZTAHUJÍCÍM: 20 Pravdy o ženách Ženy, které potřebujete vědět


CAPRICORN: 10 z Staves


Jste hrdí na to, co jste dosáhli ve své kariéře, Capricorn. A víte, že budete i nadále růst a dobýt své pole. Ale moudrost 10 Staves je, že musíte mít na paměti, kde jste vedeni.

Protože přijde čas, kdy najednou najdeš pohřben pod věží zodpovědností, za kterou jste se nepřihlásili. To je přesně to, co s sebou přináší úspěch. Odpovědnost víc než jedné osoby, která vás na vás usměrnuje.

Buďte proto připraveni a trénujte své strážné. Protože bez perfektně naolejovaného systému delegování a podpory se vaše zodpovědnost brzy rozdrtí pod vámi.

SOUVISEJÍCÍ: 7 důvodů Kozoroh je nejlepším přítelem, o kterém jste nikdy nevěděl, že potřebujete


AQUARIUS: 3 of Staves


přes GIPHY

Máte představu, že víte, že potřebujete růst pro zlepšení lidské rasy jakkoli velké či malé. A vy jste založili jeho kořeny a postavili ji udržitelně. Ale teď je čas růst dál. Chcete-li se vymanit z mateřských škol a růst ve volné přírodě.

Takže moudrost Tarot pro Vodnáře je toto: Neplánujte jen. Vezměte si opatření podle toho, co jste nastíněli.

SOUVISEJÍCÍ: 10 Sultry Sex Quotes Zaručeno Zapnout Vodnářka


ZAHRADY: 3 ze Šipek


Nejtěžší část milování jiné je skutečnost, rozhodněte se odejít a necháte vás rozbité stranou. A možná byste o tom neměli moc přemýšlet, Pisces, ale zavření očí k této pravdě nebude znamenat zmizení.

To je moudrost třetí šipky, Ryby. Heartbreak je velmi skutečný. Ale to neznamená, že zmrazíte své srdce a nikdy se nemusíte milovat jiného se vším, co máte. Protože konec vztahu neznamená, že se to nepodařilo.

Takhle to myslíte jenom ponižuje všechny dobré časy, které jste měli společně a vše, co vás naučil o životě. Jednoduše znamená, že vaše cesty se teď rozcházejí. A to, že nakonec zjistíte, že vaše cesta běží paralelně s ostatními.

SOUVISEJÍCÍ: 11 Citáty, které dokazují, že je VŽDY špatným nápadem k překonání rysů


Valeria Black je autor a Tarot čtenář známý pro její hloubku psychologické analýzy. (9 obrázků)


Ryan Alphonso

Přispěvatel

Buzz > Přečtěte si později
arrow